امروزدوشنبه, 31 ارديبهشت 1397-- Monday May 21 2018

ساعت 03:31:51

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

زن شیشه فروش در اصفهان به دام افتاد

چهارشنبه, 01 تیر 1390 ساعت 08:47 کدخبر :1623
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری مهر

اصفهان - خبرگزاری مهر: رئیس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان گفت: زنی که با تشکیل باندی اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی شیشه در اصفهان می‌کرد توسط ماموران شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ میر عباس صوفی‌وند با بیان اینکه در پی کسب خبری مبنی بر تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی در یکی از مناطق شهر اصفهان موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت، اظهار داشت: پس از انجام تحقیقات لازم و کسب اطمینان از درستی موضوع ماموران با هماهنگی مقام قضایی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: در بازرسی از محل مذکور تعداد 160 عدد لوله پایپ، یک بسته پلاستیکی مواد مخدر از نوع شیشه، تعداد پنج بسته پلاستیکی مواد مخدر توزین نشده از نوع شیشه، مقداری مواد مخدر از نوع حشیش و سوخته تریاک، تعداد زیادی بسته پلاستیکی (لفافه) مخصوص بسته‌بندی مواد مخدر و تعداد 10 دستگاه تجهیزات دریافت امواج ماهواره‌ای کشف شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان تصریح کرد: در این عملیات سرکرده این باند که زنی به نام"‌سمیه – الف "‌است به همراه دو تن دیگر دستگیر شدند.

وی بیان داشت: متهمان به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

38سوداگر مرگ در اصفهان دستگیرشدند

همچنین  ماموران فرماندهی انتظامی شهرستانهای اصفهان از دستگیری 38 سوداگر مرگ در شهرهای اصفهان، شاهین شهر و خوانسار طی یک هفته گذشته خبر داد و افزود: در راستا ارتقای امنیت اجتماعی و اخلاقی، طرح پاکسازی نقاط آلوده با محوریت مبارزه با موادمخدر در شهرستان های اصفهان، شاهین شهر و خوانسار به مدت یک هفته اجرا شد.

مصطفی صادقیان افزود: در این طرح تعداد 38 نفر از توزیع کنندگان مواد مخدر صنعتی و سنتی شناسایی و دستگیر شدند و بیش از 20 وسیله نقلیه شامل موتورسیکلت و خودرو متعلق به توزیع کنندگان موادافیونی توقیف و به پارکینگ منتقل شد.

وی به مقادیر زیادی وجوهات نقدی حاصل از فروش مواد مخدر که در مخفیگاه این توزیع کنندگان کشف شده اشاره کرد و افزود: در مخفیگاه متهمان تعدادی زیاد آلات و ادوات استعمال مواد مخدر، ترازوی توزین و تعدادی سلاح سرد شامل چاقو و قداره نیز کشف و ضبط شد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید