امروزيكشنبه, 30 ارديبهشت 1397-- Sunday May 20 2018

ساعت 22:23:20

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

در اصفهان؛

سايت دائمي جشنواره شهيد مطهري راه‌اندازي شد

سه شنبه, 06 اردیبهشت 1390 ساعت 08:07 کدخبر :934
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری فارس

خبرگزاري فارس: دبير علمي چهارمين جشنواره آموزشي شهيد مطهري گفت: براي نخستين بار در كشور، سايت دائمي جشنواره شهيد مطهري در اصفهان راه‌اندازي شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان نيكو يماني در مراسم افتتاح چهارمين جشنواره آموزشي شهيد مطهري اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشكي اصفهان آمادگي دارد كه اين سايت را به عنوان الگو به تمام دانشگاه‌هاي علوم پزشكي كشور ارائه كند.
وي بيان داشت: چهارمين جشنواره شهيد مطهري با شعار آموزش علوم پزشكي و آموزش علوم سلامت در نقشه جامع علمي كشور برگزار شد.
دبير علمي چهارمين جشنواره آموزشي شهيد مطهري با اشاره به اهداف برگزاري جشنواره شهيد مطهري تصريح كرد: توجه به فرايندهاي آموزشي، ارتقاي آموزش در دانشگاه علوم پزشكي، تشويق فرآيندهاي برتر و نوآوري و خلاقيت از دلايل برگزاري اين جشنواره است.
يماني به پنج فرآيند آموزشي در اين جشنواره اشاره كرد و افزود: تكميل فرآيند آموزشي، رويكردهاي نوين ارزشيابي، روش‌هاي نوين آموزشي، مديريت و رهبري و مشاوره و راهنمايي از فرآيندهاي آموزشي جشنواره شهيد مطهري است.
وي اضافه كرد: از سه سال گذشته تاكنون با ارتقاي كمي و كيفي فرآيندهاي آموزشي در جشنواره روبه‌رو بوديم به گونه‌اي كه در سال اول برگزاري جشنواره تعداد آثار به 30 عدد مي‌رسيد در سال‌هاي بعدي به 75، 80 و 95 اثر رسيد.
يماني از 105 اثر ارسال شده به دبيرخانه جشنواره خبر داد كه در مرحله اول 9 اثر حذف شد.
وي تاكيد كرد: از 15 فرايند برتر كشور دو فرآيند با عنوان «راهنماي گام به گام نياز سنجي در آموزش مداوم و نخستين كلينك دندانپزشكي سيار در ايران» برگزيده شدند.
وي با اشاره به اينكه اول ارديبهشت ماه هر سال هفته آموزش نام‌گذاري شده است، افزود: قدرداني و تقدير از فرآيندهاي آموزشي محور اصلي برگزاري همايش است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید