امروزدوشنبه, 07 خرداد 1397-- Monday May 28 2018

ساعت 05:22:25

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

مسوول كميته اطلاع رساني ستاد تسهيلات سفر شهر اصفهان :

ستاد تسهيلات سفر شهر اصفهان نمره ۱۸گرفت

پنجشنبه, 10 فروردین 1391 ساعت 10:22 کدخبر :3911
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری ایمنا

خبرگزاری ایمنا:طی نظر سنجی انجام شده مسافران نوروزی به عملکرد ستاد تسهيلات سفر شهر اصفهان نمره ۱۸ دادند.

به گزارش ایمنا،مسوول كميته اطلاع رساني ستاد تسهيلات سفر شهر اصفهان با بیان این مطلب گفت: این کمیته در بخش های مکان های اسکان و کمپ ها ، سطح شهرو اماکن تاریخی از مسافران در قالب سووال های گوناگون نظر سنجی انجام داده است که طی این اقدام مسافران به عملکرد این ستاد نمره ۱۸ داده اند.
مهندس اصغر آذربایجانی با اشاره به این که در این نظر سنجی بیشترین مدت اسکان مسافران در شهر اصفهان ۳ تا ۴ روز
” درصدقابل توجهی از مسافران از ارائه خدمات ستاد تسهیلات سفر شهر اصفهان به خصوص در حوزه هدایت و اسکان ابراز رضایت کرده اند “
اعلام شده است اذعان داشت: درصد قابل توجهی از مسافران از ارائه خدمات ستاد تسهیلات سفر شهر اصفهان به خصوص در حوزه هدایت و اسکان ابراز رضایت کرده اند .
وی اقدامات ستاد تسهيلات سفر شهر اصفهان را از سوی مسافران مثبت ارزیابی و تصریح کرد: حدود 70درصد از مسافران نوروزی از تابلوهای جهت نما ، کیوسک های اطلاع سانی و نقشه های شهر راضی هستند.
وی با اشاره به این که ۳۰۰ هزار نقشه‌ي شهر اصفهان در بين مسافران در حال توزيع می باشد، اظهارداشت: اين نقشه ها نسبت به سال گذشته در اندازه بزرگتر و اطلاعات بيشتر از جمله مراكز تاريخي، بيمارستان ها، داروخانه ها، ستاد هاي هدايت، اسكان و اطلاع رساني و مكان هاي اسكان فرهنگيان در اختيار مسافران قرار گرفته است.
مسوول كميته اطلاع رساني ستاد تسهيلات سفر شهر اصفهان به نصب بيش از ۳۰۰ جهت نما شبرنگ برای راهنمايي مسافران به سمت محل هاي اسكان در سطح شهر اشاره و اذعان کرد: اين جهت نماها مسافران را از ورودي هاي شهر به محل هاي اسكان راهنمايي مي كنند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید