امروزسه شنبه, 29 خرداد 1397-- Tuesday Jun 19 2018

ساعت 22:26:28

آخرین به روز رسانی : دو شنبه 01:37:57

رشیدی در گفتگو با مهر:

سفر به حج را گدایی نمی‌کنیم/ تشرف بازیگران به حج بدون هماهنگی است

دوشنبه, 19 اردیبهشت 1390 ساعت 12:45 کدخبر :1096
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری مهر

رئیس انجمن بازیگران سینمای ایران، رفتن برخی بازیگران به سفر حج را بدون هماهنگی این انجمن دانست.

داود رشیدی رئیس انجمن بازیگران سینمای ایران در این ارتباط به خبرنگار مهر گفت: رفتن بازیگران سینمای ایران به مراسم حج بدون هر گونه هماهنگی با انجمن بازیگران سینمای ایران است. با من امسال تماس گرفتند و درخواست داشتند که به این سفر بروم که من عنوان کردم پیش از این به مراسم حج رفته‌ام.

وی افزود: اگر با ما هماهنگی صورت بگیرد، قطعا می‌دانیم چه بازیگرانی می‌توانند به حج بروند و در حال حاضر مشغول بازی در فیلمی نیستند و حتی چه کسانی در اولویت قرار دارند.

رشیدی عنوان کرد: مرحوم محمد ورشوچی از جمله بازیگرانی بود که خیلی علاقه داشت به مراسم حج برود و همیشه این موضوع را عنوان می کرد. اما متاسفانه این امر برای وی محقق نشد. اگر انتخاب‌ها با ما هماهنگی ما صورت بگیرد، نام کسانی را که  پیشکسوت هستند اعلام می‌کنیم. حتی افرادی هستند که لیاقت رفتن دارند، اما نامشان در فهرست نیست.

رئیس انجمن بازیگران درباره پیگیری این انجمن برای رفتن بازیگران به مراسم حج گفت: ما قرار نیست و نباید این موضوع را گدایی کنیم. باید حتما خودشان عنوان کنند. البته ممکن است به هیئت مدیره خانه سینما اعلام کنند ولی قطعا اگر به آنها بگویند به انجمن منتقل خواهد شد. این موضوع را هم بعید می‌دانم که هیئت مدیره خانه سینما از این موضوع مطلع بوده باشد.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 حسین 21 اردیبهشت 1390 ساعت 10:34
حج هم پارتی بازیه
بیایید چندتا را بفرستیم حج که یه کم درک از حج داشته باشند

مثلا همین جانبازهایا دانشجویان
بازهم از باولگان
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید