امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 15:24:55

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

سفر وزیر ارشاد به اصفهان

یکشنبه, 18 فروردین 1392 ساعت 08:20 کدخبر :5402
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به اصفهان سفر می کند

اصفهان - خبرگزاری مهر: مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان اصفهان گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تاریخ 16 فروردین‌ماه برای افتتاح چندین پروژه مهم فرهنگی و هنری به استان اصفهان سفر می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد قطبی در جمع خبرنگاران بیان داشت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای افتتاح چندین پروژه فرهنگی و هنری در روز 16 فروردین ماه به اصفهان سفر می کند.

وی افزود: افتتاح سینمای «شاهین طلایی» شاهین شهر از پروژه هایی است، که  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان اصفهان افتتاح می کند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان اصفهان ادامه داد: همچنین افتتاح دانشگاه علوم و معارف قرآنی شهرستان برخوار در مساحت پنج هزار و 900 متر از طرح‌های مهر ماندگار از دیگر پروژه‌های مهم فرهنگی است.

وی یادآور شد: این مجموعه دارای بخش‌های مختلف شامل کلاس‌های آموزشی، کتابخانه، سالن مطالعه است و با حضور وزیر افتتاح می‌شود.

قطبی بیان داشت: این مجموعه دارای یک سالن آمفی‌تئاتر، نگارخانه، فروشگاه کتاب و عرضه محصولات فرهنگی است.

 تاکید کرد: افتتاح «مجتمع فرهنگی هنری شهید مدرس شهرضا» با مساحتی بالغ بر 11 هزار متر مربع، زیربنای سه هزار و 450 متر مربع و دارای پنج طبقه اداری با 257 متر مربع مساحت برای هر طبقه یکی از پروژه‌های فرهنگی است که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به بهره‌برداری می‌رسد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید