امروزدوشنبه, 31 ارديبهشت 1397-- Monday May 21 2018

ساعت 00:07:55

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

در جشنوار فیلم کیش؛

سلحشور: 50 نفر از هنرمندان متعهد جلسهٔ مشایی را ترک کردند

جمعه, 09 اردیبهشت 1390 ساعت 14:45 کدخبر :970
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : پارسینه

بنده و آقایان کاسه ساز، شرف الدین، رستگار، ایل خانی و محمود حیدریان و ناصر هاشم زاده، جمال شورجه وسلطانی و بسیاری دیگر از مدعوین سالن را ترک کردیم تا به او بفهمانیم که مورد قبول ما نیست. ر ئیس جمهور هم بداند که تازمانی مورد تائید ما و بچه حزب اللهی هاست که مورد تائید رهبر انقلاب باشد .یعنی زمانی که اقا لحظه ای حمایت شان را از دولت و رئیس دولت بردارند مردم بر آنها خط بطلان خواهند کشید.
سایت جهان نیوز نوشت:

بیش از ۵۰ نفر از مدعوین و هنرمندان در جشنواره فیلم کیش دراعتراض به حضور مشائی سالن همایش را ترک کردند.

فرج اله سلحشور با بیان اینکه خروج هنرمندان متعهد از سالن سینما برای مشائی و دولت پیام روشن داشت گفت:مشائی وقتی وارد سالن همایش شد بسیاری از هنرمندان متعهد سالن را به نشانه اعتراض ترک کردند.این اعتراض پاسخی به عملکرد و رفتار و سخنان رئیس دفتر رئیس جمهور بود.به همین دلیل زمانی که مشائی خواست پشت تریبون قرار گیرد بنده و بسیاری دیگر از هنرمندان حزب اللهی سالن را ترک کردیم.

وی با بیان اینکه ما به نشانه اعتراض به شخصیت منحرف مشائی سالن را ترک کردیم اظهار داشت:بنده و آقایان کاسه ساز، شرف الدین، رستگار، ایل خانی و محمود حیدریان و ناصر هاشم زاده، جمال شورجه وسلطانی و بسیاری دیگر از مدعوین سالن را ترک کردیم تا به او بفهمانیم که مورد قبول ما نیست.

کارگردان یوسف پیامبرادامه داد:ر ئیس جمهور هم بداند که تازمانی مورد تائید ما و بچه حزب اللهی هاست که مورد تائید رهبر انقلاب باشد .یعنی زمانی که اقا لحظه ای حمایت شان را از دولت و رئیس دولت بردارند مردم بر آنها خط بطلان خواهند کشید.

گفتنی است جشنواره هنری فیلم کیش با هزینه های میلیاردی از امروز در جزیره کیش برگزار شد که از هفته گذشته مورد انتقاد رسانه ها و هنرمندان قرار گرفته بود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید