امروزدوشنبه, 31 ارديبهشت 1397-- Monday May 21 2018

ساعت 21:37:13

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

سه استاندارد روابط عمومی در هشتمین همایش روابط عمومی رونمایی شد.

سه شنبه, 09 آبان 1391 ساعت 08:14 کدخبر :4682
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : واحد مرکزی خبر

به گزارش خبرنگار ما، این استاندارها شامل استاندارد نظرسنجی، استاندارد تولید و ارسال خبر و استاندارد الزامات روابط عمومی است.
این همایش با موضوع quotation mark استاندارد سازی و حرفه ای گرایی quotation mark با هدف افزایش دانش مدیران و کارکنان روابط عمومی ها امروز و فردا در مرکز همایش های بین الملی صدا و سیـــما برگزار می شود.
همچنین در افتتاحیه این همایش از30روابط عمومی که در موضوعاتی شامل تکریم ارباب رجوع و مشتری گرایی، خلاقیت و نوآوری، ارتباطات الکترونیک، اطلاع رسانی، پژوهش ارتباطی، برنامه ریزی ارتباطی، مهندسی فرهنگی، مدیریت راهبردی، ارتباطات رسانه ای، اقداماتی خوب و موثری انجام داده بودند، به عنوان روابط عمومی های برتر قدردانی شدند.
دبیر این همایش در سخنانی گفت: دستاوردهای این همایش به عنوان سند اجرایی از طرف دبیرخانه شورای عالی اطلاع رسانی دولت به دستگاه های اجرایی برای اجرا ابلاغ می شود.
هوشمند سفیدی افزود: در این همایش11مقاله ارائه می شود که 7 مقاله آن از استادان و پژوهشگران ایرانی و چهار مقاله از محققان کشورهای ایتالیا، سوئد، اسلوونی و الجزایر است.
وی گفت: در خصوص تعداد واحدهای روابط عمومی در کشور آمار رسمی وجود ندارد اما تخمین زده می شود حدود 8 هزار واحد روابط عمومی در کشور داشته باشیم که بیش از صد هزار نفر در آنها مشغول به کار هستند که از این تعداد 75 درصد آنها تحصیل کرده این رشته نیستند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید