امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 05:46:02

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

امیدوار رضایی به مهر خبر داد:

شکایت لاریجانی به وکالت از مجلس از رئیس سازمان هدفمندی یارانه‌ها

شنبه, 10 دی 1390 ساعت 15:26 کدخبر :3424
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری مهر

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از شکایت لاریجانی به وکالت از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از رئیس سازمان هدفمندی یارانه هابه قوه قضائیه به خاطر توهینش به نمایندگان ملت خبر داد.

امیدوار رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص اظهارات رئیس مجلس شورای اسلامی مبنی بر شکایت از مرادی رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها به قوه قضائیه به خاطر توهینش به نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:دهقان هیئت رئیسه و کمیسیون قضائی مسئول پیگیری شرح کامل ما موقع و ارائه گزارش به هیئت رئیسه و همچنین پیگیری خواسته رئیس مجلس مبنی بر شکایت از مرادی به قوه قضائیه شده اند.

وی با بیان اینکه یکی از شهود توهین مرادی به مجلس شخص لاریجانی است اظهار داشت: رئیس مجلس نیز اعلام کرده که  صحبت ناشایست این فرد را شنیده است بنابر این باوجود شهود متعدد باید قوه قضائیه توهین این فرد به مجلس شورای اسلامی را بررسی کند.

وی افزود: تعداد زیادی از نمایندگان و یکی از اعضای هیئت رئیسه که مسئول بررسی این موضوع شده است نوار جلسه آن روز رابررسی کرده اند.

وی موضوع مشاجره رئیس سازمان هدفمندی و نماینده مجلس را از دو وجه مورد بررسی قرار داد و اظهار داشت: یک وجه قضیه بحث شخصی نماینده مجلس با رئیس سازمان هدفمندی است که البته عکس العمل آن به مجلس هم بر می خورد نهایتا وقتی توهین ها به کل مجلس عنوان شد بحث مدعی العموم مطرح شد.

وی تاکید کرد: آقای لاریجانی به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی به وکالت از همه نمایندگان مجلس شورای اسلامی از رئیس سازمان هدفمند رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها شکایت دارد که یکی از اعضای هیئت رئیسه مامور پیگیری آن است.

به گزارش خبرنگار مهر هفته گذشته رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به توهین رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها به مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مجلس شورای اسلامی توهین رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها را پیگیری قضایی خواهد کرد، گفت: معلوم است این فرد ادبیات و الفبای اولیه برای مسئولیت را ندارد و بایدمجازات شود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید