امروزسه شنبه, 05 تير 1397-- Tuesday Jun 26 2018

ساعت 00:12:52

آخرین به روز رسانی : شنبه 22:34:08

بر اساس اساسنامه:

عضویت ۷۰ نفر از خبرنگاران اصفهانی در خانه مطبوعات لغو شد

یکشنبه, 22 مرداد 1391 ساعت 11:46 کدخبر :4392
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : ایمنا

خبرگزاری ایمنا: دبیر خانه مطبوعات اصفهان از لغو عضویت ۷۰ نفر از خبرنگاران استان اصفهان که طی این سال‌ها شرایط عضویت را طبق اساسنامه خانه مطبوعات از دست داده‌اند، خبر داد.

به گزارش ایمنا منصور گلناری در کارگروه هم‌اندیشی و همفکری جمعی از خبرنگاران اصفهان که به منظور ساماندهی نحوه و نوع هدایای خبرنگاری برگزار شد، اظهار داشت: تمامی اصناف به دنبال افزایش اعضای خود هستند، اما خوشحالیم که از ۲۴۰ عضو فقط ۱۶۰ نفر به عنوان فعالان خبری در خانه مطبوعات حضور دارند.
وی افزود: بزودی با توافق اعضای خانه مطبوعات اصفهان و اداره کل ارشاد اسلامی استان اصفهان، اساسنامه‌ جدیدی برای این خانه تدوین و تصویب می‌شود.
گلناری از انتخابات اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات اصفهان در شهریور خبر داد و تاکید کرد: تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه بدون توجه به جنسیت و سن می‌توانند در این دروه انتخابات به عنوان کاندیدا ثبت‌نام و شرکت داشته باشند.
وی با بیان این‌که هدایای خبرنگاری باید در شانیت خبرنگاران باشد، متذکر شد: هدیه‌های که امروزه برای اصحاب رسانه در نظر گرفته می‌شود جزء زیر سوال بردن شخصیت خبرنگاران پیام دیگری را نمی‌رساند.
دبیر خانه مطبوعات اصفهان اظهار کرد: شایسته است که هدایای خبرنگاران در روز خبرنگار و یا عید نوروز آن هم در شان این افراد که فرهنگ‌ساز جامعه هستند تهیه و به اعضای فعال و تخصصی هر حوزه خبری مرتبط با آن سازمان و اداره تقدیم شود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید