امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 06:31:45

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

فردوسی‌پور «جدایی حمید از حبیب» را کلید زد

سه شنبه, 29 شهریور 1390 ساعت 08:56 کدخبر :2511
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : برنا

مجری نود در برنامه شب گذشته خود اتفاقات باشگاه پرسپولیس را به جشنواره فیلم اسکار ربط داد.

به گزارش برنا، شب گذشته برنامه نود باز هم با اجرای عادل فردوسی پور به روی آنتن رفت.

فردوسی پور به هنگام بررسی گاف بزرگ باشگاه سپاهان در استفاده از یک بازیکن دو اخطاره در دیدار با السد قطر گفت: باید یک شغل به عنوان "اخطار یاب" در همه باشگاه ها ایجاد کرد تا دیگر چنین مشکلاتی رخ ندهد.

وی در بخش نود درجه و زمانی به دیدار پرسپولیس و استقلال رسید، طعنه هایی را نثار سرخپوشان کرد.

این مجری در یکی از این طعنه ها به احتمال جدایی حمید استیلی اشاره کرد و گفت: "به نظر می رسد پس از ارسال فیلم جدایی نادر از سیمین به اسکار، باید فیلم جدایی حمید از حبیب ساخته بالیوود را نیز آماده فرستادن به اینگونه جشنواره های جهانی کرد."

فردوسی پور همچنین به بازیکنان نیمکت نشین پرسپولیس که مانند هم و در حالی که دست زیر چانه گذاشته بودند، اشاره کرد و گفت که معلوم نیست پرسپولیس چرا با این تماشاگران خوب نتیجه نمی گیرد.

همچنین در قسمت دیگری از این برنامه به موضوع ضرب و شتم کمک داور دیدار تراکتورسازی و نفت تهران پرداخته شد. ابتدا رضا غیاثی عضو کمیته داوران به روی خط تلفنی برنامه آمد و اظهار داشت: در گزارش کمک داور آمده است که در پایان این مسابقه توهین هایی به او در راهروی ورزشگاه از سوی برخی از اعضای کادر فنی تراکتورسازی شده است. این افراد به آقای غمزه گفته اند که "تو در اندازه های این بازی نیستی" و "جوجه رشتی". من در انجا نبودم، اما کمک داور گفته که این توهین ها را امیر قلعه نویی سرمربی تراکتورسازی عنوان کرده است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید