امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 02:48:32

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

سینما‌های نمایش دهنده سی‌امین دوره جشنواره فیلم فجر مشخص شدند

فرشچیان، ساحل و قدس میزبان سیمرغ‌ها در اصفهان

یکشنبه, 09 بهمن 1390 ساعت 12:41 کدخبر :3602
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : ایمنا

خبرگزاری ایمنا: سینما‌های اکران کننده فیلم‌های سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های فجر در استان‌ها مشخص شدند و سه سینمای فرشچیان، سپاهان و قدس، سینما‌هایی هستند که فیلم‌های فجر را در اصفهان اکران می‌کنند.

به گزارش ایمنا، سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از ۱۲ بهمن در تهران و از ۱۷ بهمن در ۹ استان کشور از جمله اصفهان آغاز به کار می‌کند و بنا به اعلام روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم فجر سه سینمای فرشچیان، ساحل و قدس میزبان این جشنواره در اصفهان هستند.
در این دوره از جشنواره فیلم فجر، ۲۶ فیلم سینمایی در بخش مسابقه سینمای ایران حضور دارد که بنا به اطلاعات رسیده ۲۰ فیلم از آن‌ها در اصفهان نیز اکران می‌شود.
از جمله فیلم‌های شاخص مسابقه سینمای ایران در جشنواره سی‌ام می‌توان به فیلم‌های «نارنجی پوش» اثر داریوش مهر‌جویی، «برف روی کاج‌ها» به کارگردانی پیمان معادی، «بوسیدن روی ماه» به کارگردانی همایون اسعدیان، «پل چوبی» به کارگردانی مهدی کرم‌پور، «پله آخر» به کارگردانی علی مصفا، «در انتظار معجزه» به کارگردانی رسول صدرعاملی، «رضا هرگز نمی خوابد» به کارگردانی رضا عطاران و «یک عاشقانه ساده» به کارگردانی سامان مقدم اشاره کرد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید