امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 00:07:41

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

فوری/ اقدام عجیب صدا و سیما در قطع مصاحبه خبری رئیس جمهور / شیطنت یا بد سلیقگی در برنامه ریزی؟

یکشنبه, 06 اسفند 1391 ساعت 11:21 کدخبر :5271
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
با توجه به رویکرد یک طرفه رسانه ملی طی روزها گذشته در برخورد با دولت، مشخص نیست این اقدام صدا و سیما شیطنتی است رسانه ای یا ناشی از یک بد سلیقگی در برنامه ریزی؟ رفتار غیر حرفه ای و عجیب صدا و سیما شائبه فرصت سازی با هدف ایجاد حاشیه توسط مخالفان رئیس جمهور را تقویت می کند

شبکه ایران / گفت و گوی تلویزیونی رئیس جمهور که به طور مستقیم در حال پخش از شبکه اول سیما بود، به صورت ناگهانی قطع شد.

در مصاحبه امشب رئیس جمهور، علاوه بر مرتضی حیدری، برای اولین بار خبرنگاران سایر رسانه ها نیز حضور داشتند اما بعد از پایان سوالات مرتضی حیدری، هنگامی که نوبت به سایر خبرنگاران رسید، صدا و سیما اقدام به قطع برنامه کرد. شبکه اول سیما بعد از این اتفاق به صورت زیر نویس اعلام کرد بخش دوم مصاحبه رئیس جمهور بعد از پخش سریال، بخش خواهد شد!

این اقدام شائبه برانگیز صدا و سیما در حالی اتفاق افتاد که قبل و در حین برنامه هیچ توضیحی درباره پخش قسمت دوم مصاحبه رئیس جمهور بعد از نمایش سریال داده نشد.

رئیس جمهور در جریان مصاحبه چند بار به حالت مطایبه از مرتضی حیدری خواست تا با صرف نظر از سوالات خود، فرصت بیشتری را به خبرنگاران سایر رسانه ها اختصاص دهد.

با توجه به رویکرد یک طرفه رسانه ملی طی روزها گذشته در برخورد با دولت، مشخص نیست این اقدام صدا و سیما شیطنتی است رسانه ای یا ناشی از یک بد سلیقگی در برنامه ریزی؟ رفتار غیر حرفه ای و عجیب صدا و سیما شائبه فرصت سازی با هدف ایجاد حاشیه توسط مخالفان رئیس جمهور را تقویت می کند.

گفتنی است پس از قطع مصاحبه رئیس جمهور، سریال صدر اعظم که تدوین مجددی از سریال سالهای مشروطه است، پخش شد.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 کریمی 07 اسفند 1391 ساعت 18:58
یک سوال از فرصت دارم خواهش میکنم همین جا پاسخ دهد .این سایت و دوهفته نامه شما شهرستانی است یا کشوری چون چند روزی است خبرهای کشوری مثل همین خبر روی ان است که معمولا روی همه خبرگزاری ها هست .به نظر این حقیر به مشکلات شهرمان بپردازیم بهتر نتیجه میگیریم تا مشکلات کشور .عیدانه که همه خبرگزاری ها و صدا و سیما صد بار منتش را گذاشتند تازه شما هم چاپ کردید .این همه ایمیل برایتان می آید چرا درج نمیکنید
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید