امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 10:25:21

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

رییس پلیس آگاهی استان اصفهان:

قاتل کودک یازده ساله در اصفهان دستگیر شد

سه شنبه, 02 آبان 1391 ساعت 13:45 کدخبر :4660
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : ایمنا

خبرگزاری ایمنا: رییس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری قاتل کودک یازده ساله اصفهانی که دو ماه پیش مفقود شده بود، خبر داد.

به گزارش ایمنا سرهنگ حسین حسین‌زاده امروز در نشست خبری خود با خبرنگاران اظهار داشت: حدود دو ماه گذشته خانواده‌ای در دولت‌آباد اصفهان با اعلام مفقودیت پسر بچه یازده ساله خود به نام "سید مهدی-ح" از درب منزل یکی از بستگان ، پلیس آگاهی استان را در جریان پیگیری این پرونده به صورت ویژه قرار دادند.
وی با بیان این‌که تحقیقات پلیس یک‌ماه به صورت مستمر ادامه داشت، خاطرنشان کرد: در طول این مدت تلفن‌های مشکوکی با این خانواده برقرار می‌شد که از آنها طلب ۵۰ میلیون تومان وجه نقد به ازای آزادی فرزندشان را می‌کرد.
رییس پلیس آگاهی استان اصفهان با اشاره به پیدا شدن نامه‌ای در خانه مادربزرگ این کودک که مربوط به آدم‌ربا بود، تصریح کرد: در این نامه آدم‌ربا از خانواده کودک خواسته بود که در زمان و مکان مشخص شده، پول نقد را در اختیار او بگذارند.
حسین‌زاده اضافه کرد: تحقیقات، تجربه تخصصی و انجام آزمایش‌های متعدد توسط تیم مبارزه با آدم ربایی پلیس بر روی این نامه، نشان داد که نامه مصنوعی است و آدم ربایی در کار نیست.
وی با بیان این‌که نتایج تحقیقات گویای این بود که نویسنده نامه یک نجار و شوهر عمه این کودک بوده است، خاطرنشان کرد: استفاده از مواد مخدر و اثرات مخرب تماشای تصاویر مستهجن ماهواره‌ای موجب شده بود که این "س-الف" ۳۵ ساله، مرتکب قتل این کودک شده و برای ردگم کردن پلیس ، با نوشتن این نامه، موضوع را به سوی آدم ربایی سوق دهد.
رییس پلیس آگاهی استان اصفهان با بیان این قاتل پرونده مذکور هفته گذشته دستگیر گردید، گفت: جنازه این کودک نیز در بیابان‌های دولت‌آباد در حالی که در چاله‌ای دفن شده بود، پیدا گردید.
حسین‌زاده با بیان این‌که خانواده این کودک بعد از یازده سال بچه دار شده بودند و تنها فرزند خانواده بوده است، تصریح کرد: مقتول بعد از ده دقیقه ربوده شدن، کشته شده بود.
حسین‌زاده در خاتمه به والدین هشدار داد که کنترل و نظارت بر فرزندان خود را به هیچ‌وجه فراموش نکرده و بدانند که کودک دارای قدرت تمیز نیست و نمی‌تواند آدم فریبکار را تشخیص دهد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید