امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 15:09:49

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

قتل كودك‌كار توسط 11 مرد متجاوز

دوشنبه, 02 آبان 1390 ساعت 11:45 کدخبر :2906
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : فرارو

يك كودك كار توسط 11 كارگر افغان ربوده شد و به قتل رسيد. اين جنايت در پي تجاوز دسته‌جمعي رقم خورد و تاكنون 10 نفر از متهمان دستگير شده‌اند.

به گزارش شرق، شامگاه روز شنبه هفته جاري تماس تلفني فردي ناشناس با مركز فوريت‌هاي پليسي از وقوع يك جنايت پرده برداشت. اين مرد آدرس ساختماني نيمه‌كاره در منطقه پرديس را داد و اعلام كرد در زيرزمين آنجا جنازه يك پسربچه رها شده است.

دقايقي بعد ماموران كلانتري 207 تهران به محل اعلام‌شده رفتند و در زيرزمين با دنبال كردن ردي از خون به يك تيرك چوبي رسيدند كه جنازه پسري نوجوان به آن بسته شده بود. آنها قبل از هر اقدامي بازپرس ويژه قتل را از ماجرا باخبر كردند و به دستور او تيمي از كارآگاهان جنايي موظف به تحقيق در اين رابطه شدند.

كارآگاهان از زيرزمين مخوف چند لباس زنانه پيدا كردند و در برابر اين احتمال قرار گرفتند كه شايد اين پسر نوجوان تنها قرباني نباشد و افراد ديگري نيز در اين محل به كام مرگ كشانده شده باشند، البته جست‌وجوهاي مقدماتي در اين زمينه به كشف جسدي ديگر منجر نشد.

افسران جنايي در گام بعدي فهميدند نگهبان اين ساختمان نيمه‌كاره مردي افغان به نام غدير است كه فراري شده. به اين ترتيب تلاش‌ها براي دستگيري وي آغاز شد. همزمان با اين اتفاق كارآگاهان هويت قرباني را نيز فاش كردند و فهميدند او نوجوان 15 ساله‌اي به نام سعيد است. پدر سعيد چهار روز قبل گم شدن او را به پليس گزارش داده و تحقيقاتي نيز براي يافتن وي صورت گرفته بود. كارآگاهان در حالي به بازجويي از پدر سعيد پرداختند كه خود اين مرد نيز از طريق يك تماس تلفني ناشناس در جريان كشف جسد فرزندش قرار گرفته بود.

او به ماموران گفت: «به خاطر مشكلات مالي پسرم به من در تامين هزينه‌هاي زندگي كمك مي‌كرد و معمولا هر روز وقتي از دبيرستان به خانه برمي‌گشت، بساطش را برمي‌داشت و در خيابان‌ها سبزي مي‌فروخت. هيچ‌وقت هم مشكلي پيش نيامده بود تا اينكه سه‌شنبه‌شب هر چه منتظر شديم، سعيد به خانه برنگشت. براي همين از پليس و بسيج كمك خواستيم و ماموران دنبال پسرم گشتند، ولي نتوانستند او را پيدا كنند و از آن به بعد از سعيد خبري نبود تا اينكه فردي با تلفن همراهم تماس گرفت و با دادن نشاني ساختمان نيمه‌كاره گفت جسد سعيد آنجاست.»

كارآگاهان در ادامه تحقيقات‌شان فهميدند همان شامگاه سه‌شنبه فردي سعيد را مشاهده كرده و موضوع را به پليس اطلاع داده بود. او به ماموران گفته بود پسر نوجوان را در حال مشاجره با چند مرد افغان ديده و مشاهده كرده است افاغنه او را به زور به ساختماني نيمه‌كاره بردند، اما ماموران ساختمان موردنظر را اشتباه گرفتند و به مكاني ديگر رفتند. آنها چند افغان را نيز بازداشت کردند اما چون مدركي عليه‌شان وجود نداشت، آنها را آزاد كردند. با افشاي اين موضوع، شاهد حادثه بار ديگر تحت بازجويي قرار گرفت و اطلاعاتي را به پليس ارايه داد كه به سرنخي براي دستگيري متهمان تبديل شد و كارآگاهان در دو روز گذشته توانستند 10 نفر را در اين خصوص دستگير كنند، اما از غدير ردپايي به دست نيامد.

اين 10 افغان كه از كارگران غيرمجاز هستند، در بازجويي‌ها اعتراف كردند پسر نوجوان را به قصد تعرض ربودند و دسته‌جمعي به وي تجاوز كردند و اين پسر ناگهان از حال رفت و فوت شد. متهمان ادعا كردند جسد را در يك پتو پيچيدند و در زيرزمين خانه پنهان كردند.

در همين حال متخصصان پزشكي قانوني با انجام معاينه و آزمايش‌هاي تخصصي علت مرگ سعيد را تجاوز دسته‌جمعي اعلام كردند. بنا بر اين گزارش در حال حاضر تلاش‌ها براي دستگيري غدير در حالي ادامه دارد كه بازجويي‌ها از 10 متهم ديگر هنوز به پايان نرسيده است و با توجه به البسه كشف‌شده در قتلگاه اين احتمال كه زناني نيز قرباني جنايت‌هاي اين گروه شده باشند، پابرجاست.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 شهروند مردمي 02 آبان 1390 ساعت 19:06
فاتحه اين جامعه را بخواني.الفاتحه!
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید