امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 01:18:34

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

رييس شوراي اسلامي شهر اصفهان:

كميته حقيقت ياب وجهه قانوني ندارد

سه شنبه, 17 خرداد 1390 ساعت 10:01 کدخبر :1407
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : ایمنا

خبرگزاري ايمنا: رييس شوراي اسلامي شهر اصفهان با اشاره به اين كه كميته حقيقت ياب وجهه قانوني ندارد، گفت: پالايشگاه صد در دصد مقصر است و بايد پاسخگو باشد.

به گزارش ايمنا، مهندس عباس حاج رسوليها با ابراز نارضايتي در خصوص تشكيل كميته اي بدون حضور شوراي اسلامي شهر به عنوان نمايندگان مردم گفت: اين كميته به جاي اين كه طرف مردم باشد و از حق و حقوق آنان دفاع كند از مجموعه اي حمايت كرد كه تنها آلودگي هوا، خاك و آب را به شهر اصفهان هديه كرده است.

وي با بيان اين كه اين كميته وجهه قانوني ندارد، افزود: از نظر كارشناسان شهرداري و شوراي شهر پالايشگاه صد در صد مقصر است و ما شكايت خود را با جديت پيگيري خواهيم كرد.

رييس شوراي اسلامي شهر اصفهان با انتقاد از عملكرد سازمان حفاظت محيط زيست تصريح كرد: سازمان حفاظت از محيط زيست بايستي با جديت و به نفع مردم اين موضوع را دنبال كند.

حاج رسوليها خاطرنشان كرد: با وجود اين صنايع آلاينده از جمله پالايشگاه ابتدا درختان آسيب ديدند سپس كمك به داخل شهر نيز سرايت مي كند هر چند كه اكنون نيز آلودگي هاي هوا، خاك در اين منطقه حاكم است.

وي با تاكيد بر اين كه پالايشگاه بايستي به مكان ديگري منتقل شود، ادامه داد: از همان ابتدا با توسعه پالايشگاه مخالف بوديم و اكنون نيز مي گوييم بايد اين صنعت آلاينده به مكان ديگري انتقال يابد.
انتهای پيام/.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید