امروزدوشنبه, 07 خرداد 1397-- Monday May 28 2018

ساعت 01:36:19

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس:

مردم هر تقاضایی از نمایندگان دارند جز قانون‌گذاری/ رسانه‌ها فرهنگسازی کنند

شنبه, 14 آبان 1390 ساعت 13:11 کدخبر :3008
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری فارس

خبرگزاری فارس: نماینده مردم خمینی€Œشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم تمام نارسایی€Œهای شهرستان را از چشم نماینده مجلس می€Œبینند، گفت: وظایف نمایندگان مجلس قانون€Œگذاری و نظارت بر حسن اجرای قانون است در حالی که، مردم هر تقاضایی از نمایندگان جز قانون€Œگذاری دارند.
خبرگزاری فارس: مردم هر تقاضایی از نمایندگان دارند جز قانون€Œگذاری/ رسانه€Œها فرهنگسازی کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، محمد جواد ابطحی در حاشیه برگزاری ششمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری€Œهای استان اصفهان که به دعوت اداره ارشاد اسلامی در کنار تعداد دیگری از نمایندگان در نشست صمیمانه با خبرنگاران حاضر شده بود، در پاسخ به این سوال که شما برای مردم منطقه خود چه اقداماتی را انجام داده€Œاید، تصریح کرد: وظایف نمایندگان مجلس قانون€Œگذاری و نظارت بر حسن اجرای قانون است در حالی که مردم تصور دیگری از نمایندگان دارند و تمام نارسایی€Œهای شهرستان را از عملکرد نماینده می€Œبینند.
وی افزود: هنگامی که من یا سایر همکارانم در مجلس در محافل عمومی همچون کوچه و خیابان و مسجد حضور پیدا می€Œکنیم مردم منطقه از ما تقاضای وام و تامین جهیزیه و پرداخت هزینه درمان را طلب دارند و رسیدگی به این مسایل انرژی زیادی را از نمایندگان می€Œگیرد در حالی که پرداختن به این مسایل از حیطه وظایف نمایندگان مجلس خارج است.
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی که میزان اعتراض خود از این موضوع را با بلند کردن تن صدایش نشان می€Œداد، تاکید کرد: مردم ما فراموش کرده€Œاند که نماینده خود را برای چه موضوعی به مجلس فرستاده€Œاند و انتظاراتی را که باید از دستگاه€Œهای اجرایی داشته باشند، از ما دارند.
وی خطاب به خبرنگاران گفت: اصحاب رسانه و مطبوعات بیشترین نقش را در تبیین شفاف سازی وظایف نمایندگان دارند و من تقاضا دارم که در این مورد فرهنگ سازی€Œهای لازم را انجام دهند تا ما نیز بتوانیم بیشتر به رسالت خود بپردازیم.
به گزارش فارس، در واکنش به سخنان این نماینده مجلس یکی از خبرنگاران خطاب به ابطحی گفت: شما در شرایطی این صحبت€Œها را اظهار می€Œکنید که بسیاری از همکاران شما برای جلب آرای عمومی با شنیدن مشکلات مردم و نوشتن نامه به مسئولان دستگاه€Œهای اجرایی با لحنی آمرانه از آنها می€Œخواهند که به این امور رسیدگی شود و حتی در بعضی از موارد در کار مدیران اجرایی دخالت می€Œکنند که این موضوع نیز از عهده مسئولیت نمایندگان خارج است و باید آنها نیز این موضوع را مد نظر قرار دهند و عملکرد واحدی نسبت به این موضوع داشته باشند تا فرهنگ سازی رسانه€Œها نیز راهگشا باشد.

نظرات  

 
#4 0 بازنشسته 23 آبان 1390 ساعت 22:48
حال نماینده یک کار درست کرد و یک فرد را از فرهنگ شهرستان برداشت شما ایراد نگیرید ما میدانیم چه کرده است !!!!
نقل قول
 
 
#3 0 اکبری 17 آبان 1390 ساعت 09:22
جناب آقای نماینده!
1-همانطور که خود شما گفتید یکی از وظایف نماینده، نظارت بر حسن اجرای قوانین است. یکی از این قوانین هم مصوباتی است که رییس جمهور محترم و استانداران برای پیشرفت این شهر صادر کرده اند.
آقای نماینده! بخدا اگر شما همین وظیفه تان را انجام داده بودید و مصوبات را اجرایی می کردید امروز خمینی شهر دچار این وضعیت اسفناک نبود.
2- دخالت شما در عزل و نصبهای شهرستان که برکناری رییس آموزش و پرورش -علی رغم محبوبیت ایشان در بین فرهنگیان و عملکرد موفق او- تنها یکی ز نمونه های آن است در راستای همین وظیفه قانونگذاری شما بود؟!!!!
4- دبه در آوردن شما در جریان موضوع الحاق و ساز مخالفت زدنتان در راستای قانونگذاری بود؟!!
3- آقای نماینده! خمینی شهر با شاهین شهر فرق فوکوله! سده هزاران درد دارد و
نقل قول
 
 
#2 0 n 16 آبان 1390 ساعت 21:57
چرا قانونهای مسکن مهر در خمینی شهر با جاهای دیگر فرق می کند آقای ابطحی از شما ممنون می شویم اگر رسیدگی کنید
نقل قول
 
 
#1 0 صفر 15 آبان 1390 ساعت 09:59
خود ايشان اعتقادي به رسانه ها ندارند و مديران راعوض ميكنند دنبال قانون گذاري براي حل مشكلات شهر بايد باشند موفق باشند
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید