امروزسه شنبه, 01 خرداد 1397-- Tuesday May 22 2018

ساعت 06:51:18

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

صبح امروز در دولت آباد اصفهان

مسومیت با CO، سه زن جوان را به کام مرگ کشید

دوشنبه, 19 دی 1390 ساعت 14:07 کدخبر :3496
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : ایمنا
خبرگزاری ایمنا: صبح امروز نشت گاز سمی co در منزلی واقع در دولت آباد اصفهان، یک نفر را راهی بیمارستان کرد و جان ۳ زن جوان را گرفت.

به گزارش ایمنا، ساعت ۸:۳۴ صبح امروز در تماسی با اتاق فرمان فوریتهای پزشکی (۱۱۵) اعلام شد که ۴ نفر در منزلی واقع در خیابان آزادگان شمالی دولت€Œآباد اصفهان از توابع شهرستان برخوار بر اثر نشت گاز سمی منوکسید کربن دچار مسمومیت شده€Œاند.


پس از اعلام این حادثه، یک واحد امداد اورژانس پیش€Œبیمارستانی در محل حاضر و پس از کنترل وضعیت افراد مسموم شده مشخص شد که ۲ دختر جوان ۱۳ و ۲۰ ساله به نامهای سمانه و سمیه که از نیمه€Œهای شب گذشته دچار مسمومیت شده بودند بلافاصله جان باخته و جسد آنها دچار جمود شده بود؛ زنی ۳۲ ساله نیز با وجود انجام اقدامات احیای قلبی ریوی از سوی تکنسینهای فوریتهای پزشکی بر اثر شدت مسمومیت با co جانش را از دست داد.


بر اساس این گزارش مادر شوهر سمیه که ۶۵ سال سن داشت و با وجود وضعیت نامطلوب، زنده مانده بود سریعا توسط آمبولانس به بیمارستان غرضی اصفهان منتقل شد و هم اکنون از شرایط مطلوبی برخوردار است.


گفتنی است این خانواده که اخیرا منزل جدید خود را رنگ€Œآمیزی کرده بودند، شب گذشته پس از شستشو و نظافت اتاقها، قبل از خواب، دودکش بخاری را داخل تشت آب گذاشته و برای استراحت به خواب رفتند تا روز بعد اسباب و وسایل زندگی خود را در منزل جدید چیده و در خانه€Œی نو مسکن گزینند، اما متاسفانه بی احتیاطی در استفاده از وسیله€Œی گرمایشی به جای خانه€Œی نو، خانه€Œی ابدی را نصیب آنان کرد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید