امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 22:17:02

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

مشایی: سوئیچ هواپیما دست منه!

یکشنبه, 13 شهریور 1390 ساعت 19:04 کدخبر :2317
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : فرارو

مشایی تلاش زیادی می‌كند كه سوژه نشود؛ از امتناعش از نشستن در كنار احمدی‌نژاد و سایر مسئولان در سالن تشریفات پاویون فرودگاه هنگام سخنرانی رئیس جمهور قبل از ترك تهران بگیر ‌تا همراهی‌نكردن با احمدی‌نژاد و همراهانش در سوار شدن به هواپیما؛ اما بازهم سوژه می‌شود!

به گزارش فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور به همراه برخی وزرا و دولتمردان امروز "یكشنبه" عازم "دوشنبه" شد، مراسم بدرقه وی از پاویون جمهوری با حاشیه‌هایی خواندنی همراه بود كه در ذیل از نظرتان می‌گذرد؛

* خبرنگاران، عكاسان و تصویربرداران خبری طبق روال اینگونه برنامه‌‌ها به دو طیف تقسیم بندی می‌شوند؛ اولین گروه شامل كسانی است كه همراه با آن مقام مسئول در سفر‌های این‌چنینی حضور دارند و اما گروه دیگر كه تنها برای بدرقه و البته شاید هم پوشش سخنان تشریحی مقام مسئول فقط به فرودگاه دعوت شده‌اند كه البته نگارنده این سطور نیز از گروه دوم به شمار می‌آید.

* گپ‌و‌گفت خانوادگی علیرضا احمدی‌نژاد پسر كوچك رئیس‌جمهور -كه به تازگی بنا بر اعلام برخی سایت‌های خبری با خانواده‌ای از تبار یكی از شهدای نامی وصلت كرده- در حاشیه بدرقه پدرش حاشیه‌ای می‌شود.

* صالحی و سعیدلو دو دولتمردی‌اند كه هر‌چند اندك اما صمیمانه وارد حلقه هر دو گروه از اهالی رسانه‌- كه پیشتر به آن اشاره شد- می‌شوند و به استماع نظرات آنان می‌نشینند.

* ولایتی، بداغی، نامجو، حسینی، بختیاری و الخ (الی آخر) هر كدام به صورت معمول و جداگانه برای بدرقه یا همراهی رئیس جمهور، وارد پاویون می‌شوند اما چگونگی و نحوه ورود 4 دولتمرد جالب توجه است؛
آن زمان كه وزیر خارجه در صندلی كنار راننده جلوس می‌كند و پیاده‌شدن همزمان رئیس‌جمهور به همراه معاون اول و دستیار ارشد خود از صندلی‌ عقب یك ماشین!.

* مشایی تلاش زیادی می‌كند كه سوژه نشود؛ از امتناعش از نشستن در كنار احمدی‌نژاد و سایر مسئولان در سالن تشریفات پاویون فرودگاه هنگام سخنرانی رئیس جمهور قبل از ترك تهران بگیر ‌تا همراهی‌نكردن با احمدی‌نژاد و همراهانش در سوار شدن به هواپیما؛ اما بازهم سوژه می‌شود!

* همه مسافران سوار هواپیما شده‌اند و منتظرند كه رئیس دفتر رئیس جمهور هم به آنها بپیوندد. مدت انتظار وقتی كمی به درازا می‌كشد، همراهان با تعجب می‌پرسند كه "آقای مهندس! شما نمی‌خواهید سوار ‌شوید؟! هواپیما دارد می‌پرد"؛ مشایی هم با گفتن فقط یك جمله خیال همه را راحت می‌كند؛ "نترسید؛ سوئیچ هواپیما دست من است! تا من نروم، پرواز نمی‌كند!"

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید