امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 16:34:26

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

عضو شوراي شهر اصفهان:

مشكل كمبود آب مدنيت اصفهان را تهديد مي‌كند

شنبه, 24 اردیبهشت 1390 ساعت 11:42 کدخبر :1120
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری فارس

خبرگزاري فارس: عضو شوراي اسلامي شهر اصفهان گفت: يكي از تهديد‌هاي مهم و اصلي مدنيت اصفهان، مشكل كمبود آب بوده و اين تهديد زندگي مردم را تحت‌الشعاع قرار داده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، فتح‌الله معين صبح امروز در جلسه شوراي اسلامي شهر اصفهان با بيان اينكه اصفهان به عنوان يك شهر فرهنگي و اسلامي است، اظهار داشت: اصفهان يكي از كانون‌هاي فرهنگي و اسلامي بوده و تمام مسئولان در سال‌هاي گذشته در راستاي انجام اقدامات فرهنگي گام برداشته‌اند.
وي با اشاره به مشكل آب اين شهرستان بيان داشت: مشكل آب اصفهان يكي از تهديدات مهم و اساسي بوده كه از چند سال گذشته مدنيت اين شهر را تحت‌الشعاع قرار داده و تمام زندگي مردم را به خطر انداخته است.
عضو شوراي اسلامي شهر اصفهان افزود: زاينده‌رود اصفهان به عنوان رود‌خانه زنده اين شهر در اثر مشكل آب دستخوش تغييرات نا‌خوشايندي شده است.
وي تصريح كرد: در اثر اين مشكل، مردم شرق اصفهان و حاشيه‌زاينده‌رود به سمت شهر اصفهان مهاجرت كرده‌اند.
معين با بيان اينكه در صورت بي‌توجهي به اين مشكل توسعه اين شهر به خطر مي‌افتد، ادامه داد: تمام توسعه‌هاي صنعتي اين شهر دستخوش موضوع آب شده و در صورت بي‌توجهي به اين موضوع قطب‌هاي صنعتي رشد و توسعه پيدا نمي‌كنند.
وي تاكيد كرد: اصفهان در سال گذشته در هيچ‌يك از قطب‌هاي صنعتي و خانگي، تأمين آب وجود نداشته است.
عضو شوراي اسلامي شهر اصفهان، اضافه كرد: در راستاي تأمين آب مردم بايد برنامه‌ريزي‌ها و اقدامات جدي انجام شده و از برداشت‌هاي غير‌مجاز آب جلوگيري شود.
وي با اشاره به ضرورت مديريت شهري در راستاي موضوع آب گفت: مديريت شهري بايد در راستاي برطرف كردن مشكل آب برنامه‌ريزي‌هاي لازم را انجام بدهند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید