امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 14:31:05

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

درگفتگو با مهرعنوان شد:

نمایشگاه هنرمندان ایران و مالزی/نمایشگاه مالزی در ایران‌برگزار می شود

چهارشنبه, 25 خرداد 1390 ساعت 13:32 کدخبر :1503
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری مهر

کوالالامپور – دفتر منطقه ای خبرگزاری مهر در جنوب شرق آسیا: برای نخستین بار ده تن از هنرمندان ایرانی و مالزیایی آثار خود را به طور مشترک در کوالالامپور به نمایش می گذارند.

مدیر گالری مکعب با اعلام این خبر در گفت و گو با خبرنگار مهر افزود: برگزاری این نمایشگاه در راستای توسعه همکاری های هنرمندان دو کشور و حضور هرچه تاثیرگذار تر هنرمندان ایرانی در ارتباط با جامعه هنری مالزی انجام می شود.
"علی اصغر یعقوبی" افزود: در این نمایشگاه که با حضور "داتو محمد نجیب احمد دوا" رییس آکادمی ملی هنر، فرهنگ و میراث فرهنگی مالزی گشایش می یابد، پنج هنرمند ایرانی به همراه پنج هنرمند مالزیایی آثار نقاشی خود در سبک های مختلف را به نمایش خواهند گذاشت.


وی تاکیدکرد: حضور مسئولان هنری مالزی وهنرمندان این کشوردرکنار هنرمندان کشورمان زمینه سرعت بخشیدن به حضور و عرضه هنر ایرانی در مالزی را فراهم خواهد کرد.

یعقوبی همچنین از برگزاری نمایشگاه هنرمندان مالزیایی در ایران خبر داد و گفت: فراهم شدن مقدمات برگزاری این نمایشگاه در حال انجام است و به زودی این نمایشگاه در ایران برگزار خواهد شد.

نمایشگاه گروهی مشترک هنرمندان ایران و مالزی روز یکشنبه 25 ماه ژوئن (چهارم تیر ماه) در گالری مکعب واقع در منطقه امپنگ پوینت آغاز به کار می کند و تا هفتم ماه جولای (16 تیرماه) پذیرای علاقمندان خواهد بود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید