امروزدوشنبه, 04 تير 1397-- Monday Jun 25 2018

ساعت 18:16:52

آخرین به روز رسانی : شنبه 22:34:08

مدير‌كل مطبوعات و خبرگزاري‌هاي داخلي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي وعده داد:

هديه متفاوت احمدی نژاد براي خبرنگاران

دوشنبه, 17 مرداد 1390 ساعت 09:16 کدخبر :2073
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : ایمنا

مدير‌كل مطبوعات و خبرگزاري‌هاي داخلي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي از "هديه متفاوت رئيس‌جمهور " به مناسبت روز خبرنگار امسال براي خبرنگاران كشور خبر داد.
پدرام پاك‌آيين  درباره مراسمي كه روز سه‌شنبه با حضور رئيس‌جمهور به مناسبت روز خبرنگار برگزار مي‌شود و هديه ويژه‌اي كه احمدي‌نژاد براي خبرنگاران درنظر گرفته است، اظهار داشت: اداره‌كل مطبوعات داخلي با تمامي مديران عامل و مديران ‌مسئول خبرگزاري‌ها و روزنامه‌ها مكاتبه داشته است كه از اين طريق اسامي خبرنگاراني كه در مراسم اين روز حضور خواهند داشت را دريافت كند تا از اين خبرنگاران به عنوان نمايندگان جامعه رسانه‌اي و خبري كشور دعوت ‌‌شود.
وي با بيان اينكه هديه در نظر گرفته شده از سوي رئيس‌جمهور براي مراسم روز خبرنگار امسال "متفاوت‌تر " از هديه سال گذشته است،‌ خاطرنشان كرد: اين مراسم با حضور رئيس‌جمهور روز سه‌شنبه هجدهم مرداد ساعت ۱۰:۳۰ برگزار مي‌شود.
مديركل مطبوعات و خبرگزاري‌هاي داخلي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در ادامه يادآور شد: همچنين طي مراسمي از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي براي تجليل از خبرنگاران زن در روز دوشنبه ساعت ۱۰:۳۰ با حضور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در سالن سينمايي اين وزارتخانه از بانوان خبرنگار قدرداني مي‌شود.
پاك‌آيين با اشاره به رويكرد معاونت مطبوعاتي براي برگزاري اين مراسم تصريح كرد:‌ در طول ۳۰ سال پس از انقلاب، تعداد خبرنگاران زن به لحاظ آماري رشد قابل توجهي يافته است چرا كه پيش از انقلاب حضور زنان در مطبوعات پررنگ نبود و فضاي رسانه‌اي كشور فضاي سالمي براي بانوان محسوب نمي‌شد.
وي افزود: اما پس از انقلاب شاهد رشد آماري و تدريجي خبرنگاران، گزارشگران و نويسندگان مطبوعاتي زن در رسانه‌هاي سطح كشور هستيم و طي اين ساليان، حضور بانوان و قلم‌فرسايي آنها در فضاي رسانه‌اي و مطبوعاتي كشور باعث سالم‌سازي حوزه اطلاع‌رساني شده و بانوان به‌ويژه در حوزه‌هايي مانند خانواده، روانشناسي، جامعه‌‌‌شناسي و كودك و نوجوان بيشترين ظرفيت را براي مخاطب‌سازي و اطلاع‌رساني داشته‌اند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید