امروزسه شنبه, 01 خرداد 1397-- Tuesday May 22 2018

ساعت 22:06:55

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

هشدار نسبت به تغيير وزير كشور در آستانه انتخابات

یکشنبه, 17 مهر 1390 ساعت 14:16 کدخبر :2728
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : الف

تغيير وزير كشور در آستانه انتخابات، تزريق سم مهلك بي نظمي بر بدنه بزرگترين نهاد درگير در انتخابات بوده و زمينه سوء استفاده دشمنان و جريان انحرافي را فراهم خواهد كرد.
تحركات جريان انحرافي با نزديك شدن به ماه هاي منتهي به انتخابات وارد فاز جديدي شده است.

خبرنگار "الف" در گفتگو با يك مقام اجرايي كسب اطلاع كرد، جريان انحرافي اخيرا تحركات خود در قبال وزارت كشور را تشديد كرده و به دنبال مهره چيني گسترده در اين نهاد مهم است.

بنابراين گزارش، جريان انحرافي كه در جريان طرح امنيت اجتماعي نيز خاطره خوشي از عملكرد وزير كشور ندارد، اخيرا در تلاش است با نزديك شدن به موعد انتخابات، با فشار، برخي از مهره هاي خود را در بدنه اين نهاد تزريق كند.

از سوي ديگر، بنابر پيشنهاد خطرناك جديدي كه در جلسه گروه انحرافي مطرح شده، اين سناريو مطرح شده كه تعيين سرپرست براي وزارت كشور، سه ماه قبل از انتخابات، مي تواند ابتكار عمل را از مجلس گرفته و مهمترين نهاد نظارتي را در مقابل كار انجام شده قرار دهد.

نام افراد خاصي نيز به عنوان گزينه هاي احتمالي سرپرستي مطرح شده است كه قرار شده در صورت جدي شدن پروژه، فضاسازي رسانه اي لازم در مورد اين افراد در دستور كار رسانه هاي گروه انحرافي قرار گيرد.

اين در حالي است كه تغيير وزير كشور در آستانه انتخابات، تزريق سم مهلك ناآرامي بر بدنه بزرگترين نهاد درگير در انتخابات بوده و قطعا زمينه سوء استفاده دشمنان و جريان انحرافي را فراهم خواهد كرد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید