امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 22:22:49

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

اسماعیلی:

هیچ تصمیم کارشناسی نشده‌ای در استان اصفهان گرفته نمی‌شود

یکشنبه, 12 شهریور 1391 ساعت 09:50 کدخبر :4463
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری مهر

اصفهان - خبرگزاری مهر: معاون سیاسی، امنیتی استاندار اصفهان گفت: هیچ تصمیم کارشناسی نشده‌ای در استان اصفهان گرفته نمی‌شود و تمام تصمیمات استان در بخش‌های مختلفی مبتنی بر فعالیت‌های کارشناسی شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد مهدی اسماعیلی ظهر شنبه در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان با اشاره به اینکه مشکل اطلاع‌رسانی نقص بزرگ دولت محسوب می‌شود و خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها باید با بدنه دولت همکاری کنند، اظهار داشت: خبرنگاران باید با دولت و دستگاه‌های اجرایی همراه باشند و با همراهی خود درصدد بررطف شدن مشکل اطلاع‌رسانی تلاش کنند.

وی با تاکید بر اینکه اطلاع‌رسانی یکی از مشکلات مهم و اساسی دولت است و باید از امکانات موجود در راستای انتقال اخبار و اطلاع‌رسانی فعالیت‌های صورت گرفته به مردم استفاده کنیم، ادامه داد: فعالیت‌های بسیاری در سطح استان در بخش‌های مختلف از جمله بخش‌های مسکن، آب و شهر‌سازی صورت گرفته است.

معاون سیاسی، امنیتی استاندار اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر کشاورزان شرق استان 250میلیارد تومان برداشت محصول داشته‌اند اما اطلاع‌رسانی مناسبی در این زمینه مشاهده نمی‌شود، تاکید کرد: مدیریت آب در استان یکی از نقاط قوت مدیریت استان محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اما در برخمی از موارد نقطه قوت مدیریت استان محل سئوال می‌شود، ادامه داد: مدیریت استان به دنبال رشد و توسعه استان در بخش‌های مختلف اعم از بخش‌های مسکن، شهر‌سازی، آب، پزشکی، بهداشتی و درمانی و سایر بخش‌ها است.

اسماعیلی بیان داشت: هیچ تصمیم کارشناسی نشده‌ای در استان اصفهان گرفته نمی‌شود و تمام تصمیمات استان در بخش‌های مختلفی مبتنی بر فعالیت‌های کارشناسی شده است.

وی گفت: خبرنگاران باید با انعکاس صحیح اخبار مدیریت استان را یاری کنند و امروز تمام فعالیت‌های استان مبتنی بر برنامه‌محوری و نگاه به برنامه‌های کلان و راهبردی است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید