امروزسه شنبه, 05 تير 1397-- Tuesday Jun 26 2018

ساعت 00:24:01

آخرین به روز رسانی : شنبه 22:34:08

واکنش رسانه‌هاي آمريكا به مراسم روز قدس

شنبه, 05 شهریور 1390 ساعت 08:47 کدخبر :2253
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری فارس

راهپيمايي گسترده روز جهاني قدس در ايران در حالي برگزار شد كه رسانه‌هاي آمريكايي حامي رژيم صهيونيستي هيچ خبري از اين رويداد مهم منتشر نكردند.

به گزارش فارس، اكثر غريب به اتفاق رسانه‌هاي جريان مسلط در آمريكا امروز جمعه در قبال انتشار اخبار مربوط به مراسم باشكوه روز قدس در ايران سكوت اختيار كردند.

اين در شرايطي است كه رسانه‌هاي جريان مسلط در آمريكا همواره اخبار مربوط به ايران را با دقت بسيار زير نظر دارند و از كوچكترين خبري در اين رابطه غافل نمي‌شوند، اما در زماني كه اين اخبار سياست‌هاي دولت آنها را محقق نسازد و همچنين با سياست‌هايي كه تا كنون اين رسانه‌ها در قبال ايران در پيش گرفته‌اند، همخواني نداشته باشد، ظاهرا از انتشار آنها خودداري مي‌كنند.

رسانه‌هاي جريان مسلط در آمريكا از جمله روزنامه‌هاي "واشنگتن پست"، "وال استريت ژورنال"، "يو اس اي تودي"، "واشنگتن تايمز"، "لس آنجلس تايمز"، "نيويورك‌تايمز" و شبكه خبري "سي ان ان" حتي در حد اطلاع رساني نيز اخبار مربوط به برگزاري مراسم روز قدس در ايران را منتشر نكردند.

از ميان رسانه‌هاي جريان مسلط در آمريكا، تنها خبرگزاري "آسوشتيدپرس" به بخش بسيار اندكي از سخنان "محمود احمدي نژاد" در سخنراني خود در مراسم روز قدس امروز در ايران پرداخت.

اين خبرگزاري آمريكايي تنها بخش‌هايي از سخنان رئيس‌جمهوري ايران را منتشر كرد كه به موضوع رژيم صهيونيستي پرداخته بود.

بنا بر گزارش آسوشيتدپرس، احمدي‌نژاد در سخنراني خود كه اين خبرگزاري آمريكا تنها اعلام كرده كه بعد از مراسم روز قدس ايراد شده است، گفت: رژيم صهيونيستي هيچ جايي در منطقه پس از تشكيل كشور مستقل فلسطيني نخواهد داشت.

بر اساس اين گزارش، احمدي‌نژاد همچنين اعلام كرد: تشكيل كشور مستقل فلسطيني اولين گام در آزادي كامل فلسطين است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید