امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 05:40:53

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

وزير اطلاعات: كوچكترين تحرك گروهك هاي تروريستي زيرنظر دستگاه امنيتي است

پنجشنبه, 28 مهر 1390 ساعت 11:08 کدخبر :2859
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : ایرنا

كرمانشاه - وزير اطلاعات با بيان اينكه كوچكترين تحرك گروهك هاي منافق و تروريستي زيرنظر دستگاه هاي امنيتي و اطلاعاتي است، گفت: مردم مطمئن باشند آنها ديگر هيچ گزند و آسيبي را نمي توانند به امنيت كشور وارد كنند.
وزير اطلاعات: كوچكترين تحرك گروهك هاي تروريستي زيرنظر دستگاه امنيتي است
حجت الاسلام ' حيدر مصلحي ' شامگاه چهارشنبه، در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، با بيان اينكه دستگاه امنيتي كشور اشراف كامل به تمام مسايل و بخصوص تحركات و رفت و آمدهاي مرزي دارد، اظهاركرد: خوشبختانه تمهيدات بسيار خوبي براي امنيت مرزها انديشيده شده و جاي هيچ گونه نگراني نيست.
وي افزود: هميشه گروهكهاي منافق و تروريستي وجود دارند، اما خوشبختانه با در اختيار داشتن دستگاه امنيتي قوي اجازه فعاليت گسترده و خرابكارانه از آنها گرفته شده و با توجه به اشرافيتي كه بخصوص در مرزها توسط دستگاه هاي اطلاعاتي و امنيتي وجود دارد، بايد گفت مرزهاي كشور در امنيت خوبي به سر مي برد.
وي تاكيد كرد: خوشبختانه مرزهاي كرمانشاه، مرزهايي امن هستند و اقداماتي كه براي اين منطقه خطرآفرين باشد، از سوي دشمنان وجود ندارد.
حجت الاسلام مصلحي تاكيد كرد: با همكاري نيروهاي مسلح خوشبختانه شرايط خوبي در مرزهاي كشور و غرب حكم فرماست و از اين لحاظ نگراني خاصي وجود ندارد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید