امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 20:34:41

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

ايرج صادقي و یک ماجرای تحسین برانگیز ديگر؛

وقتي چك هاي سفيد امضا، رفتگر شهر ما را وسوسه نكرد!

چهارشنبه, 07 دی 1390 ساعت 14:11 کدخبر :3415
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : ایمنا

خبرگزاري ايمنا: ايرج صادقي يكي از رفتگران زحمت كش شهرداري منطقه ۳ با پيدا كردن ۵ فقره چك ۱۰۰ ميليون ريالي ، ۲ فقره چك سفيد امضا و ۳ كارت عابر بانك و تحويل دادن آنها به معاونت خدمات شهري وظيفه‌شناسي خود را اثبات كرد.

به گزارش ايمنا، رفتگري ، ۵ صبح امروز در حين انجام فعاليت‌هاي روزمره شهرداري در خيابان كمال اسماعيل روبروي پل چوبي ۵ فقره چك ۱۰۰ ميليون ريالي، ۲ فقره چك سفيد امضا و ۳ كارت عابر بانك را پيدا كرده و سريعا به معاونت خدمات شهري تحويل داد.
ايرج صادقي ۴۳ ساله ، ۷ سال است در يكي از شركت هاي خدماتي شهرداري منطقه ۳كار مي كند.
صادقي در پاسخ به خبرنگار ما که از وی پرسیده است "با ديدن چك هاي سفيد امضا وسوسه نشدي كه آنها را براي خودت برداري؟" می‌گوید: اصلا؛ تنها به حال و روز فردي كه اكنون چكها و عابر بانك هايش را گم كرده فكر مي كردم به خاطر همين تصميم گرفتم كه آنها را به معاونت خدمات شهري تحويل دهم تا آنها سريعتر صاحبش را پيدا كنند.
او ادامه مي دهد: قبل از اين كه در شهرداري كار كنم نماكار ساختمان بودم ولي به دليل بيماري ديسك كمر ديگر نتواسنتم اين كار را ادامه بدهم به خاطر همين وارد شهرداري شدم، در تمام زندگی ام به دست آوردن رزق حلال را سرلوحه كار خود قرار دادم و از خدای متعال می خواهم مرا همیشه از وسوسه های مال دنیا به دور نگه دارد.
این کارگر که ماهانه ۴۷۰هزار تومان حقوق می گیرید گفت: از ساعت يك نيم شب تا ۱۰ صبح كار مي كنم تا رزق حلال بر سر سفره خانواده ۴ نفري ام ببرم.
او در حالي كه اشك در چشمانش حلقه زده مي گويد: اين كار را تنها براي رضاي خدا انجام دادم ، خوشحالم كه از اين امتحان الهي سربلند شدم./

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید