امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 18:17:38

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

پيامك بزنيد تا ثروتمند شويد!

دوشنبه, 06 شهریور 1391 ساعت 07:50 کدخبر :4442
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : ایسنا

اين روزها دريافت پيامك‌هايي با عنوان ثروتمند شويد و راه‌هاي كسب درآمد بيشتر يا تكنيك‌هاي مديريتي متداول شده است، اما برخي مشتركان همراه اول پس از ارسال پيامك براي دريافت راهكارهاي پيشنهادي چنين پيامي، گلايه داشتند كه محتوايي براي پاسخ براي آنها ارسال نشده است.

به گزارش ايسنا، گاهي پيامك‌هاي تبليغاتي از شماره‌اي ناشناس و براي سوءاستفاده‌ و دريافت پول يا شارژ تلفني از افراد ارسال مي‌شوند كه مشتركان بايد همچون پيامك‌هاي تبليغاتي اين‌چنيني كه هر دو اپراتور كشور در مورد آنها هشدار داده بودند، از پاسخ به چنين پيام‌هايي خودداري كرده و از ارسال آن توسط اپراتورهاي كشور اطمينان حاصل كنند.

اما مدير كل خدمات ارزش افزوده همراه اول در گفت‌وگو با ايسنا،‌ درباره ارسال پيامك‌هاي انبوه با عنوان ثروتمند شويد از سوي اين اپراتور براي مشتركانش گفته بود:‌ اين سرويس طي دو هفته مشتركيني را عضو و پس از آن شروع به ارسال محتوا كرد.

سوهانيان درباره اينكه چرا برخي مشتركين پيامك اوليه را دريافت مي‌كردند، اما پس از آن محتوايي دريافت نمي‌كردند توضيح داد: تا به حد نصاب رسيدن اعضاي اين سرويس محتوايي ارسال نمي‌شد، چراكه در حال حاضر يك يا دو روز در ميان، در صورت وجود محتواي مناسب به مشتركين پيام ارسال مي‌شود. وي در ادامه به برنامه‌هاي سال جاري شركت اشاره كرد و گفت: بيشتر برنامه‌ها در جهت روند توسعه و در خدمات پيامك است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید