امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 12:32:37

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

ر اساس شواهد

گران قیمت‌ترین ماشین عروس جهان در اصفهان دیده شد

پنجشنبه, 22 تیر 1391 ساعت 11:55 کدخبر :4262
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : ایمنا

یک میلیون تومان فقط هزینه گل‌آرایی ماشین
خبرگزاری ایمنا: گران قیمت‌ترین و زیبا‌ترین ماشین عروس کشور در اصفهان دیده شد.

به گزارش ایمنا به نقل از مجله ماشین، این اتومبیل تشریفاتی که به صورت گذر موقت به کشورمان وارد شده،در جشن عروسی یک زوج ایرانی به عنوان ماشین عروس استفاده شده است.
این ماشین با نام رولزرویس فانتوم کوپه بالغ بر ۴۱۱ هزار یورو قیمت دارد و اتومبیلی است که در تمام جای دنیا مورد توجه است.

بر اساس گفته یکی از فروشندگان گل اصفهان که گل‌آرایی این ماشین را انجام داده حدود یک میلیون تومان هزینه صرف تزیین آن شده است.
در همین راستا مدیرکل اداره گمرک استان اصفهان در گفت‌و گو با خبرنگار اقتصادی ایمنا با اشاره به این‌که طبق ماده ۵۰ امور گمرکی کالاهای معینی مانند خودروهای سواری شخصی می‌تواند تحت شرایطی به طور موقت به قلمرو گمرکی وارد شود، گفت: بر اساس مدت مهلتی که گمرک ایران (دفتر واردات) تعیین کرده بدون تغییر به استثناء استهلاک حاصل از استفاده در مهلت مقرر از کشور خارج گردد.
اسداله احمدی ونهری اظهار داشت: در ضمن تشریفات، تضمین بر اساس ماده ۱۳۳-۱۴۳ آیین‌نامه اجرایی قدیم بوده و تا سه ماه مجوز اولیه صادر و تا سه ماه دیگر توسط دفتر واردات گمرک ایران قابل تمدید است.
وی افزود: در برخی موارد خودرو سواری شخصی خارجی به اعتبار کارنه دو پاساژ توسط مسافران خارجی و سیاحان یا ایرانیان مقیم خارج از کشور به کشوری وارد و تا سه ماه با توجه به اعتبار کارنه دو پاساژ از آن استفاده و در پایان مهلت اعتبار کارنه مربوطه آنرا را کشور خارج کند.
مدیرکل اداره گمرک استان اصفهان در ادامه بیان داشت: این روند بر اساس مواد ۱۹۳، ۱۹۴ و ۱۹۵ آیین‌نامه قانون گمرکی اجرا می‌شود.
وی تصریح کرد: در صورتی که واردکننده ایرانی باشد تا سه ماه همچنین سه ماهه دیگر توسط دفتر واردات گمرک ایران قابل تمدید است در حالی که واردکننده خارجی باشد تا مهلت اعتبار ویزای آن اجازه استفاده در ایران است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید