امروزسه شنبه, 29 خرداد 1397-- Tuesday Jun 19 2018

ساعت 09:10:50

آخرین به روز رسانی : دو شنبه 01:37:57

رکورد کم نظیر در تصادفات منجر به فوت نوورز ۹۱؛

۱۰ روز بدون مرگ برای تصادفات اصفهان رقم خورد

سه شنبه, 08 فروردین 1391 ساعت 10:37 کدخبر :3903
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری ایمنا

کاهش ۴۵ درصدی مجروحین تصادفات در شهراصفهان
خبرگزاری ایمنا: رییس پلیس راهور شهرستان اصفهان از کاهش ۳۰۰ درصدی تصادفات فوتی از ۲۵ اسفندماه سال ۹۰ تا روز گذشته خبر داد و گفت: تا کنون حتی یک مورد فوتی بر اثر تصادفات در شهرستان اصفهان گزارش نشده است.

سرهنگ رضا رضایی امروز در گفتگو با خبرنگار ایمنا اظهار داشت: از زمان اعلام آغاز سفرهای نوروزی خیابان های شهر اصفهان بسیار پرتردد بوده است.
وی خاطرنشان کرد: با این وجود طی ۱۰ روز گذشته وضعیت تردد خودروها با توجه به حجم بالای مسافران رضایت‌بخش و کم حادثه گزارش شده است.
رییس پلیس راهور شهرستان اصفهان از کاهش ۳۰۰ درصدی تصادفات فوتی از ۲۵ اسفندماه سال ۹۰ تا روز گذشته خبر داد و گفت: تا کنون حتی یک مورد فوتی بر اثر تصادفات در شهرستان اصفهان گزارش نشده است.
رضایی همچنین اضافه کرد: تعداد مجروحین تصادفات نیز در این مدت نسبت به مدت مشابه در سال گذشته کاهش ۴۵ درصدی را تجربه کرده است.
وی در ادامه به محدودیت های مقطعی ترافیکی در هسته مرکزی شهر اشاره کرد و گفت: به دلیل حجم فراوان خودروهای مسافران، طی چند نوبت در روز شاهد اجرای این محدویت های ترافیکی به خصوص از سمت میدان امام حسین و چهارراه شکرشکن به میدان امام می باشیم.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید