امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 22:11:08

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

فرمانده انتظامی استان اصفهان:

۸ هزار و ۵۰۰ پلیس آماده تامین امنیت انتخابات/ با کاروان های تبلیغاتی برخورد جدی می کنیم

شنبه, 06 اسفند 1390 ساعت 13:08 کدخبر :3757
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : ایمنا

خبرگزاری ایمنا: فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان این که در مجموع ۸ هزار و ۵۰۰ نفر از نیروهای انتظامی استان آماده تامین امنیت انتخابات هستند، گفت: براساس قانون راه اندازی کاروان های تبلیغات انتخاباتی در خیابان‌ها ممنوع می باشد و پلیس با هرگونه از این موارد به شدت برخورد خواهد کرد.

به گزارش ایمنا سردار حسن کرمی اظهار داشت: حفاظت از صندوق های رای و تعرفه‌ها و تامین امنیت حوزه های انتخابیه در دستور کار جدی پلیس قرار دارد و در این خصوص پیش بینی‌‌ها و هماهنگی های لازم صورت گرفته است تا زمینه پرشکوه مردم در سایه نظم و امنیت فراهم شود.

وی تصریح کرد: امسال علاوه بر تامین امنیت حوزه‌های رای گیری، گشت هایی برای تامین امنیت محیط پیرامونی این حوزه‌ها در دستور کار قرار گرفته است.
به گفته فرمانده انتظامی استان اصفهان در مجموع ۸ هزار و ۵۰۰ نفر از نیروهای انتظامی استان آماده تامین امنیت انتخابات هستند.
کرمی با بیان این که کار ما از زمان شروع تبلیغات کلید خورده است، گفت: نیروهای پلیس سعی خواهند کرد از هر گونه تنش و تخلف قانونی در زمان تبلیغات جلوگیری نمایند لذا توصیه می شود کاندیدا در محیطی امن و آرام و با رعایت قانون به تبلیغ بپردازند.
وی کاندیدا و هواداران آنها را به رعایت قانون و پرهیز از تحریک و تخریب توصیه کرد و گفت: براساس قانون راه اندازی کاروان های تبلیغات انتخاباتی در خیابان‌ها ممنوع می باشد و پلیس با هرگونه از این موارد به شدت برخورد خواهد کرد.
کرمی با بیان این که تمهیدات صورت گرفته نشان از برگزاری انتخاباتی آرام و بدون تنش در ۱۲ اسفند دارد، خاطرنشان کرد: پلیس استان نیز در کنار سایر دستگاه‌ها به صورت کامل آماده است تا زمینه حضور پرشکوه مردم در امنیت کامل را در این آزمون بزرگ فراهم کند. ۵۹/

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید