امروزدوشنبه, 04 تير 1397-- Monday Jun 25 2018

ساعت 04:52:00

آخرین به روز رسانی : شنبه 22:34:08

الو فرصت شماره 38

سه شنبه, 10 اسفند 1389 ساعت 12:26 کدخبر :599
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

حجم تلفن ها و نامه های مردمی به دفتر «فرصت» که اغلب حاوی درخواستهای مردم از مسؤولان و ارگان هاست رو به افزایش است واین نشان دهنده ضوررت وجود یک پل ارتباطی بین مردم و مسؤولان استان است. انعکاس این درخواستها و درد دل ها لزوماً به معنای تأیید آنها نیست و در عرف مطبوعات هم نیست که یک مطبوعه در خصوص صحت و سقم ی کادعای تلفنی تحقیق کند. بلکه

مطبوعات عموماً تلفن ها و تماسهایی را که  حاوی توهین و تهمت نبوده و تنها شامل یک درخواست یا گلایه جزئی است منتشر نموده و نهادها وارگان ها هم توجیه هستند که باید پاسخ لازم را ارائه کنند.و اینک این تماسها:

باید به باغ بانوان بیشتر رسیدگی شود. پایین سرسره ها خاکی است. می توانند در اینجا هم مثل اصفهان یک پارک تخصصی بازی درست کنند.
خانم حاج هاشمی

در اسفریز اتوبوسها از ساعت 6 بعدازظهر به بعد و همچنین در روزهای تعطیل تردد نمی کنند، چرا؟
فخاری منش

برای محمودآباد سرویس بگذارند چون خیلیها محل کارشان آنجاست در ضمن از آلودگی هوا هم کم می شود.
یک خانم

گاز اول به طرف انقلاب جدولکشی ندارد.
مختاری

درب کنترهای آب امام شمالی را دزدیدهاند و کسی هم جوابگو نیست.
سه نفر از کسبه امام شمالی

از سامانه پیغام گذار مخابرات با ما تماس گرفته شده و گفتهاند که اگر اطلاعات شما در سیستم مخابرات باشد، برای ثبت اطلاعات شما در 118 ماهانه مبلغی در قبض شما آورده میشود و اگر نمیخواهید، باید با مراجعه به مخابرات اطلاعات خود را پاک کنید. چرا نمیگویید هر کس که میخواهد برود اطلاعاتش را ثبت کند و بیخود باری را بر دوش ملت میگذارید؟!
یک شهروند از مدرسه علمیه حضرت حجت

از بعد از انقلاب مساجد توسط خود مردم اداره میشده، حالا امور مساجد آمده و پیشنمازها را عوض میکند و ... این حالت دولتیوار پیدا میکند. خودشان که میگویند دستور از بالا آمده و یک پیشنماز غریبه برای مردم میآورند و پیشنماز محلی را عوض میکنند.
یک شهروند

در شریعتی شمالی کوچه حاجهاشمی خانهها پلاک ندارد. خب به ما میخندند!
یک شهروند

قیمت بیمه و عوارض ساختمان زیاد شده است. پارسال برج 5، 95000 تومان هزینه بیمه دادهایم امسال همان متراژ را 750 هزار تومان. آیا همه جا همین طور است؟
امیری

سگهای ولگرد منطقه دوشاخ خیلی زیادند. وقتی به شهرداری زنگ میزنیم یک بار میگویند پیمانکار رفته مسافرت، یک بار می گویند رفته مرخصی و ...
خسروانی

شرکت..... پیمانکار نظافت خیابان کهندژ است. مهندس.... مسؤول این شرکت حقوق کارگرهایش را کامل نمیدهد. هر کسی هم که زبان کمتری داشته باشد کمتر حقوق میگیرد به طوریکه بین یک میلیون تا 5 میلیون به ما بدهکار است. هر کسی هم که اعتراض میکند یک ماه مرخصی اجباری بدون حقوق بهش میدهند و بعد هم اخراجش میکنند. طبق قانون اداره کار هم چون یک ماه از اخراج گذشته اعتراض نمیشود کرد. اگر به فرض هم که شهرداری پول پیمانکار را نداده خود پیمانکار باید سرمایه اولیه را داشته باشد تا در این مواقع بتواند حقوق ما را بدهد. در ضمن این پیمانکار سال پیش هم پیمانکاری گرفته بود و چون طبق قانون نمیتوانست امسال هم این پروژه را بردارد امسال با یک نام جدید آمده این کار را کرده.


بعضی از نقاط خمینی شهر خیلی حادثهخیز هستند مثل خیابان باغبان که تابلوهای هشدار و چراغ خطر و .... ندارد. همچنین خیابان شهید فهمیده به طرف شهید موسوی چراغ خطر ندارد. خیابان مسجد صفا کمتر از یک کیلومتر دیگر به کانال مانده و حالت بنبست را پیدا کرده است. لطفاً اینها را درست کنند.
ماندگاری

بلوار توحید کوچه لادره، 14 متری است. این کوچه در طرح تفصیلی صاف است ولی یکی از کارمندان شهرداری برای اینکه خانه برادر خانمش زیاد عقبنشینی نکند کوچه را کج کرده! مدرک هم دارم.
پریشانی

اول خیابان خرم را ساختهاند و خوب هم شده ولی ادامه ندادهاند. میگویند این متعلق به اداره گاز است و ما کاری نمیتوانیم بکنیم. این جا شده محل جمع شدن آشغال.
خانم وطنخواه

تلفنهای آموزش و پرورش وصل نمیشود اگر هم وصل میشود، زود قطع میشود. من خودم با معاونت پیشتیبانی تماس گرفتهام و همیشه همین مشکل را دارم.
صرامی


مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید