امروزجمعه, 07 ارديبهشت 1397-- Friday Apr 27 2018

ساعت 12:48:45

آخرین به روز رسانی : شنبه 02:03:18

بازتابهای فرصت 68

شنبه, 27 اسفند 1390 ساعت 00:28 کدخبر :3843
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : فرصت آنلاین

- امید است با همت اهالی قلم...

- عکس خاتم کاری

- 90 تا خیلیه!

- و ...

امید است با همت اهالی قلم...

ویژه نامه آیت ا... جبل عاملی در شماره قبل بیشترین بازتاب را به خود اختصاص داد. تعدادی  از شهروندان در تماس با فرصت از چاپ این ویژه نامه تشکر کردند که ویژه نامه بسیار خوبی و غنی ای بود امیدواریم در مورد سایر بزرگان هم چنین ویژه نامه هایی تهیه و چاپ شود. خانواده شهید حجارزاده هم تماس گرفتند و ضمن تشکر از کلیات نشریه گفتند: «شما بخشی از دیدار شهید حجارزاده با شهید هاشمی نژاد را نوشتید. به نظر می رسد لحنی که در مورد شهید حجارزاده نوشتید درست نباشد به اضافه اینکه رفتن شهید حجارزاده پیش شهید هاشمی نژاد هم عللی داشت که مفصل است و ای کاش به آن می پرداختید.»

فرصت: در اینکه جریانات تاریخی فراز و فرودهای زیادی وجود دارد شکی نیست. مهم این است که قطعات تاریخی به صورت صادقانه ثبت و درج گردد. درج علل بسیاری از حوادث گرچه موثر است اما خارج از حد یک ویژه نامه ای است که پیرامون یکی از بزرگان شهرستان تدوین گردیده است. امید است با همت اهالی قلم، حوادث تاریخی شهرستان بویژه مقطع انقلاب و جنگ تحمیلی –که می تواند حاوی ناگفته های بسیاری باشد- در قالب کتابهایی تدوین و چاپ گردد.

عکس خاتم کاری

یکی از شهروندان به نام خانی هم در تماس با فرصت گفت: از گزارش قملکاری تشکر می کنم. فقط کاش عکسی می زدید که آثار هنریشان را نشان بدهد نه اینکه فقط بر روی صورت خود خاتم کاران تاکید کرده باشد.

90 تا خیلیه!

یکی از شهروندان هم تماس گرفت و گفت: شما برای سالن ورزشی کوشک نوشتید 90 درصد پیشرفت داشته است، پیشرفت این سالن در این حد نیست چون هنوز تجهیزات آن باقی مانده است.

پاسخ اتوبوسرانی و يك راننده عزيز به برخي انتقادات

مدیریت اتوبوسرانی در واکنش به یکی از پیامهای تلفنی شماره قبل فرصت با عنوان "اتوبوسهای واحد، درب قسمت خانمها را باز نمی کنند و آنها مجبورند از درب قسمت مردان وارد شوند" در تماس با فرصت اعلام کرد: به دنبال درج این پیام، به همه رانندگان اعلام گردید جهت رفاه حال خانمها، از این پس بانوان می توانند برای تردد از درب عقب اتوبوس استفاده نمایند.

يكي از رانندگان عزيز اتوبوسراني هم تماس گرفت و گفت: شما هی می نویسید که مردم گفته اند چرا راننده های اتوبوس درب عقب را باز نمی کنند. خوب وقتی هم که باز می کنیم خیلی ها کارت نمی زننند و در کارکرد راننده کم می شود یعنی شب می گویند کارکرد امروزت کم بوده است و سر ماه از حقوق مان کم می کنند. در ضمن این اتوبوس ها امکانات گرمایش و سرمایش درستی ندارند که مردم راضی باشند. همچنین می آیند روی اتوبوسهای گازسوز موتور گازوییل سوز می گذارند و فقط رنگ می زنند و ظاهرش را درست می کنند و می فرستند توی خیابان. یک اتوبوس 130 میلیون است که به اتوبوسرانی هر سال تعدادی اتوبوس سهمیه می دهند البته با 16 میلیون (برای هر اتوبوس) ولی اینها نمی روند سهمیه شان را بگیرند. در اصفهان راننده ها سختی کار می گیرند یعنی به ازای هر یک سال بیمه 6 ماه بیمه به آنها اضافه می شود. ولی ما 50 نفر قراردادی هستیم (70 نفر رسمی اند) این قراردادها سه ماه یک بار تمدید می شود و ما حتی  امنیت شغلی هم نداریم و این را نمی شود به تک تک مسافران گفت.

یک راننده

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید