امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 12:21:15

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

بازتابهای چهره به چهره

شنبه, 19 فروردین 1391 ساعت 13:08 کدخبر :3934
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : محمدعلی شاهین

از جمله ظرفیت های نوروز روبرو شدن با همدیگر و تبادل نظر و گفت و گو و صحبت های چهره به چهره هر چند کوتاه می باشد یکی از موضوعاتی که در این گفت و گوها طرح می شد نشریه فرصت و سایت آن و ویژه نامه نووزی بود که بد ندیدم مطالب طرح شده را نقل کنم.

 

یکی از فعالان فرهنگی: در مصاحبه و گفتگو با هنرمندان کشوری لازم نیست سؤالها اصطلاحا جنبه چالشی و انتقادی داشته باشد به شکلی که انگار داری آنها را محاکمه می کنی، این گونه سؤالها را باید از مدیران و مسؤولین پرسید، ضمنا این که نظریات انتقادی و مخالف را روی سایت و نشریه می آورید کار خوبی است و ادامه بدهید.

یک استاد دانشگاه: مطالب جدی و تحلیلی و علمی فرهنگی و اجتماعی تو ویژه نامه نوروزی نبود و آنچه آمده بود جنبه سرگرم کننده داشت، ضمنا بهتر است مطالبی هم به قلم صاحبان فکر و اندیشه شهرستان که کم هم نیستند در دو هفته نامه و سایت آورده شود، عکس روی جلد ویژه نامه هم بهتر بود در یک فضای گل و گل کاری و جلوی ساختمان تاریخی و یا طبیعی شهر گرفته می شد.

یک خانم آموزگار: عکس روی جلد ویژه نامه بهتر بود رسمی گرفته می شد.

یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی: برخی سؤال ها که از اصغر فرهادی شده بود جنبه محاکمه  ای و زیر سؤال بردن وی را داشت بهتر بود از او سؤال می شد چه راه حل هایی برای مسائل فرهنگی شهر دارد و می خواهد برای زادگاهش چه کند.

یک کاربر سایت: سرعت عمل شما در انعکاس اخبار شهرستان روی سایت کم است و نظمی برای بردن مطالب روی سایت ظاهرا ندارید به گونه ای که گاه یک خبر سوخته و تاریخ گذشته چند روزی روی سایت می ماند و گاه با فواصل زمانی کم مطالب سایت تغییر می کند و گاه سایت منجمد می شود، نظمی به کار بدهید مثلا هر روز سر ساعت خاصی چند مطلب جدید روی سایت بگذارید.

چند خانم خانه دار: ما مرتب به سایت فرصت مراجعه می کنیم و مطالب آن می خوانیم و از مقاله های تاریخی و طنز و نیز اخبار و گزارش های سطح شهر و خبر موفقیت های شهروندان لذت می بریم.

یک شهروند: در مورد سایت تبلیغ کنید و آن را به مردم معرفی نمایید. خیلی ها از آن اطلاعی ندارند. مثلا چند بنر در سطح شهر بزنید ضمنا چرا روی سایت از تبلیغات استفاده نمی کنید.

یک معلم و مدیر بازنشسته: از خواندن مطلب از شتر سواری تا اتوبوس کولر دار بسیار لذت بردم چون مرا به حال و هوای دوران جوانی و گذشته با صفای شهر برد نمی دانم جوانهای فعلی همین لذت را از آن برده اند یا احساس دیگری نسبت به آن دارند به هر حال به خاطر ما هم که شده از این گونه مطالب منتشر کنید این ها هویت و گذشته و تاریخ ما می باشد و باید ثبت شود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید