امروزجمعه, 31 فروردين 1397-- Friday Apr 20 2018

ساعت 15:26:53

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 22:37:23

بازتاب های فرصت36

دوشنبه, 09 اسفند 1389 ساعت 08:15 کدخبر :560
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

*استاندار و فرصت
*تبریک پروفسور جعفری
*الحاق
*فرصت و رضا رشیدپور
*تشکر وحشتناک!

استاندار و فرصت
استاندار به مسئول دفترش تاکید کرده دوهفته‌نامه فرصت را حتماً به دستش برساند. برخی از مسئولان خوراسگان نیز پیکی را روانه دفتر نشریه کردند تا نشريه را بلافاصله بعد از چاپ ببينند.

تبریک پرفسور جعفری
پرفسور جعفری از آلمان طی ایمیلی به نشریه، اعیاد قربان و غدیر را به نشریه فرصت و شهروندان خمینی‌شهر تبریک گفت. در این ایمیل آمده است: «با درود فراوان فرا رسیدن عید قربان که از گرامی‌ترین عیدهای مسلمانان است و همزمان با آن، عید سعید غدیر، فرخنده‌ترین روز شیعیان جهان -که خداوند مظهر تواضع مردم در برابر عظمتش و تسلیم آنان در برابر عزتش قرار داده است- را به شما و همه دوستداران منزلت و سربلندی اسلام، تبریک و تهنیت می‌گویم.» وی در ادامه تاکید کرد که پیگیر مطالب فرصت هست و خواستار شد تازه‌ترین شماره‌های فرصت به صورت ایمیل برای وی ارسال گردد.

الحاق
در شماره قبل به صورت مفصل، نظرات مختلف در مورد الحاق را نوشتیم.
یکی از شهروندان به نام داود ملکوتی ضمن ابراز لطف به نشریه فرصت گفت: «یکی از مهمترین عللی که موجب شد استاندار یک بازدید کم‌سابقه از خمینی‌شهر داشته باشد، نشریه فرصت و آگاهی‌بخشی‌های آن است. هرچه اطلاعات مردم ما در مورد شهرشان بالا برود، راحت‌تر می‌توان حقوق این شهر را گرفت. کاش نشریه شما روزنامه یا حداقل هفته‌نامه می‌شد.
فرصت: البته اين نظر لطف اين خواننده عزيز است اما براي تحقق سفر استاندار همه مسئولان شهر تلاش كردند.

فرصت و رضا رشيدپور
در یکی از شماره‌های پیشین، خبری مبنی بر دستگیری یکی از خوانندگان آن ور آبي در خمینی‌شهر درج كرديم. جالب است بدانيد رضا رشيدپور مجري مشهور صدا و سيما در سايت شخصي خود، در لابلاي اخبار، به این خبر فرصت استناد شده است. در این سایت تحت عنوان «یک خبر جالب» ذکر شده : «آقای عباس قادری که معرف حضور هست؟ ایشان چند روز قبل برای اجرای برنامه‌ای به اصفهان می روند ولی مسئولان از ماجرا خبردار می‌شوند و اجازه اجرای برنامه به وي نمی‌دهند. بعد از برنامه هم مدت کوتاهی بازداشت بود. خبرش را هم یکی از نشریات استانی به نام دوهفته‌نامه فرصت متعلق به شهرداری خمینی‌شهر کار کرده بود.»

تشکر وحشتناک!
یکی از شهروندان بنام حسن جعفری که کارشناس ایمنی و بهداشت و کارشناس حقوق هستند در نامهای به نشریه، ضمن اعلام نظرات خود درباره الحاق – که در ضمیمه کافه فرصت همین شماره درج شده است – درباره فرصت هم ابراز لطف نمودهاند. در بخشی از نامه این شهروند که درباره فرصت است آمده: از نشریه شما تشکر وحشتناک میکنم! دوست دارم همکاری تنگاتنگ با شما داشته باشم. از این که مشکلات شهر را عنوان می کنید متشکرم. خدا را شکر می کنیم که این نشریه در شهر وجود دارد. از اینکه سطح فرهنگ را بالا میبرید، تشکر میکنم. روزنامه تون خیلی پر است (از لحاظ انعکاس مشکلات شهرستان). از آقای استاندار هم تشکر میکنیم به خاطر اینکه اولین استانداری هستند که شجاعانه مشکلات شهرستان را پذیرفتند. لطفاً نشریه را ویژه برای ایشان بفرستید. فرصت در خیلی مباحث کمک به حل مشکلات می کند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید