امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 05:24:40

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

جوابیه شهرداری

شنبه, 07 اسفند 1389 ساعت 12:56 کدخبر :561
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

 

در خصوص انتقاد و گزارش یک آقا یا خانم در خصوص سد معبر در پیادهرو بلوار توحید؛
 به آگاهی میرسد اکیپ رفع سد معبر شهرداری به طور مستمر نسبت به گشتزنی و رفع سد معبر در سطح شهر فعالیت مینمایند و مورد یاد شده نیز در دستور کار قرار گرفت. اما آنچه اهمیت ویژه دارد همکاری شهروندان در اشاعه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در عدم سد معبر و اشغال فضاهای عمومی است.
در خصوص انتقاد و گزارش خانمی در ارتباط با نظافت ظرفهای مکانیزه جمعآوری زباله؛
به آگاهی میرسد برابر برنامه زمانبندی ظروف یاد شده هر چند وقت یک بار شسته میشوند که اخیراً به دلیل خرابی دستگاه شستشو وقفهای در عملیات ایجاد شده و با رفع عیب دستگاه مجدداً شستشو انجام خواهد شد.

در خصوص پیادهروهای محله هفتصددستگاه؛
به اطلاع میساند پیادهروسازی محله هفتصد دستگاه در بودجه سال جاری پیشبینی نشده و امید است با لحاظ کردن در بودجه سالهای آتی و تصویب شورا در برنامه کار قرار گیرد.
در خصوص نامه وارده یک شهروند محترم درج شده در ضمیمه کافه فرصت شماره 34؛
طرح شبکه معابر و پیشبینی خیابانهای جدید بر اساس نیازهای روز شهر، بخشی از طرح جامع و طرح تفصیلی است که برای خمینیشهر به ترتیب در سالهای 1376 و 1382 به تصویب رسیدهاند و شهرداری مکلف به اجرای این طرحها بوده و خارج از چهارچوب آنها اقدامی انجام نخواهد شد. در سال 1389 قرارداد تهیه طرح بازنگری طرح جامع توسط سازمان مسکن و شهرسازی با مشاور منعقد شده و پیشنهادات جدید برای جانمایی خیابانهایی مانند خیابانی به موازات خیابان شریعتی با توجه به آمارهای ترافیک که برداشت خواهند شد قابل بررسی خواهد بود و در صورت تصویب قابل اجرا پس از آزادسازی خواهد بود. در خصوص بافت قدیم، در طرحهای قبلی طرح خیابان مرکزی و خیابان شهید امیریوسفی، خیابان شهدای خوزان، درب محکمه، بخشداری، تعریض خیابان شهید صدوقی، تعریض خیابان حافظ، تعریض خیابان هفده شهریور، تعریض خیابان امام خمینی و... به تصویب رسیده و کماکان در حال آزادسازی میباشد و انشاءا... پس از آزادسازی به بهرهبرداری خواهند رسید.

 

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید