امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 01:14:32

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

ایمیلستان

سه شنبه, 08 آذر 1390 ساعت 13:05 کدخبر :3195
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : فرصت آنلاین

-فرصت سرگرمی ندارد

-مصوبه های الکی

-به من بگویید چه کنم؟

-و ...

فرصت سرگرمی ندارد

س. پریشانی که هویتش برای ما روشن نشد و ما نفهمیدیم یک خانم محترم است یا یک آقای شریف و تنها چیزی که از او می دانیم این است که دانشجوی رشته ادبیات فارسی دانشگاه اصفهان است، پیشنهاد داده که نوشته های طنزش را برایمان بفرستد و همینطور از نظر او نشریه باید یک صفحه ثابت سرگرمی هم داشته باشد.

فرصت: همشهری خوبمان از نوشته هایت استقبال می کنیم.

مصوبه های الکی

ممد مهربان هم از یکی از مصوبات سفر اول رییس جمهور به استان یاد می کند: " احداث باشگاه ورزش باستانی برای آدریان" که ساکنینش صاحب چند مقام کشوری از این رشته ورزشی شده اند ولی متاسفانه در یک حمام مخروبه ورزش می کنند. این همشهری مهربانمان ادامه می دهد: در کمال ناباوری دیدیم که شهردار زمین را خرید و در اختیار تربیت بدنی گذاشت برای ساخت و ساز و آن روزها شادی را می شد در چهره مردم محل دید چرا که شاهد آغاز یک طرح بزرگ عمرانی بودند و چقدر به جان رییس جمهور دعا می کردند اما دقیقا یک روز بعد از انتخابات پیمانکار بیل و کلنگش را جمع کرد و رفت و از آن زمان این ساختمان نیمه کاره ماند براي معتادان و چشم به راه ماندند ورزشکارانی که همچنان در یک حمام مخروبه ورزش می کنند.

فرصت: همشهری مهربانمان! پس از اینکه طی پرس و جو از صحت و سقم این خلف وعده اطمینان حاصل کردیم، خیلی از این بابت متاسف شدیم البته هر چه گشتیم در جدول مصوبات اولین سفر ریاست جمهوری به استان اسمی از باشگاه ورزشی آدریان ندیدیم شاید مصوبات سفر دومش بوده است.

به من بگویید چه کنم؟ 

یکی دیگر از همشهری ها چند وقت پیش طی نامه ای که استیصال از متن کوتاهش می بارید از فرصت خواسته بود تا کمکش کند و مشاوره اش بدهد که با 2 میلیون تومان سرمایه اش کاری برای خود دست و پا کند، ما هم صلاح دیدیم پاسخ این ایمیل را شخصی بدهیم و گفتیم که با دفتر نشریه تماس بگیرد تا یکی از همکاران راهنماییش کند ولی خبری نشد ما هم از آن جا که بسیار آدم های با وجدان و نوع دوستی هستیم بهتر دیدیم ایمیلش را در این ستون به چاپ برسانیم شاید گرهی از مشکلش باز شود.

ما برای وصل کردن آمدیم...

آقای محسن میرزایی هم در نامه ای به قول خودش از جانب عده کثیری از مردم، روال نشریه فرصت را مخرب خوانده و گفته است شما خیلی از اتفاقاتی را که خیلی ها دارند به فراموشی می سپارند دوباره بازگو می کنید و به مخدوش شدن چهره شهر دامن می زنید و فکر می کنم لازم به گفتن نباشد که منظور ایشان اخبار مربوط به حادثه باغ است. ایشان همچنین از درج مطالب بدون کارشناسی که موجب اختلاف میان مسوولان می شود انتقاد کرده است.

فرصت: همشهری منتقدمان! خیلی خوب شد که صادقانه ما را در جریان دیدگاهت نسبت به تنها رسانه شهرت گذاشتی. باید بگویم همیشه حواسمان بوده است که تفرقه نیفکنیم بنابراین اگر از درج مطلبی این برداشت شده است و یا چنین نتیجه ای حاصل شده، قصدی در کار نبوده است چرا که ما برای وصل کردن اينجائیم ...

نام کوچه تان را حدس بزنید!

سامان آذین هم بعد از سلام و احوال پرسی گفته برای چندمین بار است که مشکل کوچه شان را با فرصت در میان می گذارد ولی انعکاسی نمی بیند. این همشهری که از ساکنان کوچه معلم 30 در خیابان جانبازان است دلش فقط از دست فرصت پر نیست بلکه هم از بعضی مردم محل گلایه دارد و هم از مسوولان شهرداری. ظاهرا تیر چراغ برق این کوچه تکیه گاه کیسه های پر از زباله ساکنین شده و نه توصیه های بهداشتی مانع این کار نادرست این افراد می شود و نه شهرداری حاضر است سر این کوچه سطل زباله بگذارد. اینطور که جناب آذین می گوید کوچه شان مورد انواع بی مهری ها قرار گرفته که از جمله همه آنها این است که اصلا این کوچه اسم و تابلو ندارد و از آنجا که کوچه روبرویی معلم 29 است خودشان حدس زده اند که این کوچه باید معلم 30 باشد. ریختن نخاله های ساختمانی، نظافت نا منظم و... از دیگر مشکلات این کوچه مظلوم است.

فرصت: نمی دانم چرا وقتی داشتم اندر احوالات کوچه شما را می خواندم، خمینی شهر در ذهنم تداعی شد و بی مهری های و تبعیض هایی که شاهدش هستیم و مظلومیت شهرمان. امیدواریم هم مشکل کوچه 30 معلم حل شود و هم خمینی شهر از این مظلومیت دربیاید.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید