امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 21:02:42

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

نظر بعضی از خوانندگان درباره فرصت؛

محافظه کار شده اید

پنجشنبه, 01 اردیبهشت 1390 ساعت 10:36 کدخبر :868
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خوانندگان

در هفته ها و ماههاي اخير، برخي از خوانندگان و مخاطبان فرصت، نسبت به رويه نشريه انتقادات زيادي وارد كرده اند مبني بر اينكه فرصت، آن جرأت و جسارت قبلي را ندارد. اين مخاطبان ارجمند معتقدند فرصت اخيراً خيلي مصلحت سنج و محافظه كار شده و لهجه صريح خود را كنار گذاشته است. در همين رابطه، يكي از خوانندگان عزيز كه ظاهراً خيلي هم عصباني بود، در تماس با فرصت گفت: هی اراجیف چاپ می کنید و مصاحبه های طولانی می نویسید ولی از ادارات انتقاد نمی کنید. فکر می کنید روزنامه تان مفتی است، فكر مي كنيد همه جذب می شوند؟

مصاحبه با فرماندار پيشين هم بر اين انتقادات افزود. يكي از خوانندگان گفت: اين مصاحبه در مقايسه با مصاحبه با نماينده و فرماندار شريفيان پور چندان حرفي براي گفتن نداشت. يك مصاحبه گل و بلبل كه به كسي برنخورد. آنقدر گل و بلبل بود كه حتي عكس فرماندار در صفحه اول تان با يك لبخند مليح همراه بود تا معلوم باشد كه همه چيز رو به راه است!!

فرصت: بناي ما از ابتداي انتشار، صراحت كلام همراه با صداقت و راستي و در عين حال دوري گزيدن از جنجال و حاشيه سازي هاي بي مورد بوده است. همانگونه كه در سرمقاله شماره 44 در نقد يكي از دعواهاي بي خاصيت شهرستان نوشتيم، عميقاً معتقديم كه بايد به مسائل اصلي و درجه اول شهرستان پرداخت نه مسائل فرعي. البته مسائل فرعي هم در جاي خود و به اندازه لازم، قابل پرداختن است. اما با اين مطلب كه فرصت ديگر صراحت لهجه ندارد چندان موافق نيستيم. نوشتن همان سرمقاله شماره 44 در فضاي فعلي چندان هم كار ساده اي نيست! ضمن آنكه در ويژه نامه نوروزي و بخصوص در برخي مطالب مثل خميني شهر 40 سال بعد و خميني شهر 89 صراحت كلام در حد جام جهاني بود!

البته يادمان باشد هميشه هوا آفتابي نيست... جاده هم لغزنده است پس بايد مراقب بود! اما انشاءالله امسال، براي فرصت و فرصت آنلاين سال صداقت و صراحت و دفاع از مطالبات مردم و تبيين خدمات مسئولان نيز كم كاري هاي برخي از آنان و بيان كاستي ها و ناراستي ها و طرح مشكلات و تبيين نقاط قوت شهرستان و تلاش براي رفع نقاط ضعف باشد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید