امروزسه شنبه, 01 خرداد 1397-- Tuesday May 22 2018

ساعت 20:27:42

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

چشم امید به حمایت مردم قدرشناس و فرهنگ دوست داریم
پیام شهردار خمینی شهر به مناسبت فرا رسیدن نوروز 94

چشم امید به حمایت مردم قدرشناس و فرهنگ دوست داریم

پنجشنبه, 28 اسفند 1393 ساعت 17:58 کدخبر :8597
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :


نوروز همان گونه که رستاخیز طبیعت و نو شدن هستی از سکون و ایستایی به سوی سرزندگی و پویایی است ،زمان دگرگونی در جان و جهان آدمی است.در نوروز است که تحول به خیر و نیکی خواست و آرزوی انسان است همان گونه که جهان به تحول می رسد انسان نیز خواستار «حول حالنا احسن الحال»است تا به بهترین حال دست یابد و ارزش زیستن را درک کند.
این تغییر حال برای مردم هم در احوال شخصی است و هم در احوال اجتماعی که خواهان رسیدن به جایگاهی شایسته تر و بایسته تر می باشند و برای مدیران علاوه بر احوال شخصی حرکت به سوی بهبود زندگی مردم است که «عبادت به جز خدمت خلق نیست» و این تغییر از سکون به سمت پویایی مردم مهمترین خواست مردم از مدیران است.
مجموعه شهرداری در سال گذشته تلاش کرد تا با عنایت به دعای «حول حالنا» سازندگی و عمران را در شهر مورد توجه قرار دهد و پروژه های متعدد و ضروری را برای بهبود وضعیت شهری آغاز کند که این نقطه شروع یک حرکت است نقطه آغاز تلاش برای تغییر به سمت بهبود زندگی فرهنگی و اجتماعی مردم .
مجموعه شهرداری ضمن آرزوی بهترین ساعات و لحظه ها برای مردم و پاسداشت خدمات تمام کسانی که جان خود را در راه آرمان های انسانی مردم اهدا کردند و شهادت را برگزیدند تا آرامش و آسایش مردم را ضمانت کنند،با تمام توان در راه سازندگی و بهبود فضای زندگی مردم کوشش می کند و چشم امید به حمایت مردم قدرشناس و فرهنگ دوست دارد.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 +1 هاشم کریمی 13 فروردین 1394 ساعت 21:37
باعرض سلام وخسته نباشی خدمت شهردار محترم کارشما در منطقه لادر بسیار خوب است خدا قوت خسته نباشی .
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید