امروزدوشنبه, 31 ارديبهشت 1397-- Monday May 21 2018

ساعت 03:23:49

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

برج کبوتر بی کبوتر

برج کبوتر بی کبوتر

پنجشنبه, 21 فروردین 1393 ساعت 14:33 کدخبر :7182
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
یکی از اماکنی که در ایام نوروز میهمانان نوروزی و شهروندان خمینی شهری از آن بازدید می کردند، برج کبوترخانه دستگرد واقع در پارک مهر بود.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، سازمان رفاهی تفریحی با تامین روشنایی، این مکان تاریخی را آماده بازدید همشهریان و میهمانان نوروزی نمود.
به گفته راهنمای این برج در ایام نوروز به طور متوسط روزانه 50 نفر از برج کبوترخانه دستگرد دیدن کردند. صادقی که خود دانشجوی گردشگری است درباره ترکیب بازدید کنندگان گفت: میهمانانی از نقاط مختلف کشور از جمله تهران، کرج، آذربایجان و... با سطح تحصیلات مختلف از این برج بازدید کردند. وی در رابطه با نقطه نظرات بازدید کنندگان نیز گفت: این بنای تاریخی مورد توجه همه قرار گرفت و خیلی از افراد تا کنون چنین سازه ای ندیده بودند و با کاربرد و فلسفه آن آشنایی نداشتند. سوالی که برای خیلی ها پیش می آمد این بود که چرا چنین مکانی خالی از کبوتر است.
صادقی برپایی نمایشگاه در این برج و افزودن جاذبه های دیگر را در جذب گردشگر موثر دانست و افزود: امسال اولین سالی است که این مکان به طور رسمی در معرض بازدید مسافران قرار گرفته و در سال آینده با برنامه ریزی های بهتر قطعا تعداد بازدید کنندگان از این اثر افزایش چشمگیری خواهد یافت.  
برای اطلاعات بیشتر در مورد برج ها این جا را بخوانید.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید