امروزسه شنبه, 05 تير 1397-- Tuesday Jun 26 2018

ساعت 00:23:15

آخرین به روز رسانی : شنبه 22:34:08

بررسی معضلات جاری شهرستان با حضور فرمانده نیروی انتظامی در شورای اسلامی شهر خمینی شهر

بررسی معضلات جاری شهرستان با حضور فرمانده نیروی انتظامی در شورای اسلامی شهر خمینی شهر

پنجشنبه, 04 مهر 1392 ساعت 12:38 کدخبر :6021
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : دبیرخانه شورای اسلامی شهر خمینی شهر
جلسه مورخ 1/7/92 شورا با حضور جناب سرهنگ احمدي فرماندهي محترم نيروي انتظامي شهرستان خميني شهر و جناب سرهنگ شاه كرمي جانشين فرماندهي ، معاونت اطلاعات و عمليات ، رئيس پليس اطلاعات ، رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر ، معاونت اجتماعي ، رئيس پليس راهور برگزار گرديد .

ابتداي جلسه آقاي درخشان ، رئيس شوراي اسلامي شهر هفته دفاع مقدس و بازگشايي مدارس  را تبريك گفت و بيان نمود كه امنيت لازمه زندگي هر فردي است و جزء حقوق اوليه شهروندان مي باشد كه بايد از طریق مسئولين ذيربط تأمين گردد . سپس اعضاي شوراي شهر مواردي را بيان نمودند از جمله :
ترقه زني در شهر ، ناامن بودن باغات ، فروش مواد مخدر بصورت علني در بعضي نقاط شهر ، ورود كاميونهاي سنگين به شهر ، مشكلات ترافيكي ، برهم زدن نظم عمومي و ايجاد رعب و وحشت در ميان مردم در بعضي محلات شهر و €¦  
 سپس سرهنگ احمدي فرمانده نيروي انتظامي شهرستان خميني شهر در پاسخ بيان نمود :   ايجاد امنيت يك كار گروهي است و لازم است  تمام ارگانهاي امنيتي و غيره با  همكاري و تعاون اين امنيت را در شهر  برقرار كنيم تا به هدف كاهش جرم و  جنايت برسيم و آن امنيتي كه حق مردم مي باشد را  با كمك شوراي شهر ايجاد كنيم . وی در پاسخ به سؤالات متعدد بيان نمود: پليس كمبودها و مشكلات فراواني را در برخورد با موارد مطرح شده دارد امام با اين حال نیروهای ما تلاش فراواني انجام مي دهند تا مشكلات را به حداقل برسانند .
سرهنگ احمدی از پيشنهاد اتاق فكر با همكاري شوراي شهر استقبال نمود . در پايان وی از احداث كلانتري 13 در خيابان عماد سيادت جوي آباد خبرداد و گفت: قطعه زميني در اين منطقه شناسايي شده است كه اگر به نيروي انتظامي واگذار شود آمادگي لازم را جهت ساخت كلانتري در اين منطقه را داريم.
رئيس پليس راهور نيز ضمن معرفي نقاط حادثه خيز از كاهش 48 درصدي تصادفات در شش ماهه اول سال خبرداد .

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 -2 حجاری 04 مهر 1392 ساعت 14:15
آقای صرامی نماینده مردم به صورت سرزده از مسکن مهر ناتمام خمینی شهر و مشکلات متعدد وگرانی های بیش از اندازه آن بازدید کردند چرا گزارش آن را چاپ نمی کنید
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید