امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 07:59:57

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

شهردار در ديدار با کارگران خدمات شهری شهرداری:

به هیچ وجه اجازه نمی دهم حق و حقوق کارگران شهرداری پایمال شود

یکشنبه, 08 آبان 1390 ساعت 07:57 کدخبر :2948
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید محمدرضا ابطحی

شهردار خميني شهر ضمن ديدار با کارگران خدمات شهری مناطق 1 و 2 ، به بررسی مشکلات و درخواست های آنها پرداخت.

مهندس شرفا در جمع کارگران خدمات شهری، یکی از دغدغه های خود از زمان قبول مسوولیت شهرداري را، حوزه خدمات شهری عنوان کرد و افزود: با توجه به نقش مهم کارگران خدمات شهری در این حوزه، من خود را موظف به حمایت از این بخش کارگری زیرمجموعه شهرداری در محدوده قانون و اختیاراتم می دانم و اعتقاد دارم حوزه خدمات شهری از حساسیت خاصی برخوردار بوده و نیازمند توجه ویژه است.

وی تاکید کرد:  به هیچ وجه اجازه نمی دهم حق و حقوق کارگران شهرداری پایمال شده و مورد بی مهری قرار گیرند و از طرفی از همه کارگران شهرداری به خصوص حوزه خدمات شهری انتظار دارم توجه لازم را به وظیفه حساس خود داشته باشند.

شرفا حوزه خدمات شهری و به خصوص کارگران این بخش را معیار قضاوت مردم نسبت به شهرداری دانست و افزود: مردم به عنوان ناظران اصلی ما شاهد حسن انجام کار شما و ما هستند و احساس مسوولیت کارگران در نگاه مردم بسیار پر اهمیت است.

شهردار ادامه داد: من به عنوان یک مسوول از بدنه و مجموعه شهرداری با مشکلات و کمبودهای حوزه خدمات شهری و مخصوصا نیازهای کارگران این حوزه کاملا آشنا هستم و خدمت رسانی و توجه به رفع کمبودها و حل مشکلات این بخش را به صورت ویژه در نظر دارم.

وی در جمع کارگران خدمات شهری افزود: سعی می کنم تا آنجا که اختیارات قانونی و امکانات موجود اجازه می دهد در پرداخت حقوق و تامین مایحتاج ماهانه شما کوتاهی نکنم ولی انتظار دارم شما  هم به عنوان سربازان شهرداری با علاقه و جدیت کامل به وظیفه خود عمل کنید.

شرفا به کارگران خدمات شهری این مژده را هم داد که با توجه سختی کار شما سعی می کنیم امور جمع آوری زباله شهر را به پیمانکاران در بخش خصوصی محول کنیم و از توان و قدرت كارگران خدمات شهري برای نظافت هر چه بهتر سطح شهر استفاده نماییم.

وی در پایان افزود: من از مسولین شهرداری و شهرداران مناطق خواسته ام در حل مشکلات درمانی، اختصاص تسهیلات، تامین و رفع کمبودها با کارگران شهرداری همکاری لازم را داشته باشند.

گفتنی است در این دیدار صمیمانه، کارگران حوزه خدمات شهری به بیان مشکلات خود در حوزه های درمانی، قراردادهای موقت و فصلی و تسهیلات حمایتی پرداخته و درخواست رفع کمبودها در حوزه جمع آوری زباله، پاکسازی معابر و پاکیزگی سطح شهر را مطرح کردند.

نظرات  

 
#4 0 بیطرف 23 آبان 1390 ساعت 22:58
آقای مهندس شرفا، سلام برشما، آقای کارگر درست میگن، خداوکیلی یه فکری به حال مدیران و معاونین نا کارآمد بکنید، همونهائی که با نظرات کارشناسی؟؟؟؟ حمل زباله از شب به روز و بالعکس این همه بودجه را ضایع کردند.....
نقل قول
 
 
#3 0 احسان 22 آبان 1390 ساعت 21:06
آقای شرفا یه سری هم به خیابن 100امیر کبیر بنداز و از ساخت و ساز مغازه های آنجا و کارگاههایی که کار می کنند بیمه و مالبا گارگر را نمی دهند عوارض بگیر
نقل قول
 
 
#2 0 شهرونی 19 آبان 1390 ساعت 08:20
آقای مهندس شرفا خواهشمندیم فکری برای اسفالت کوچه ها بکنید
نقل قول
 
 
#1 0 کارگر 16 آبان 1390 ساعت 18:53
جناب آقای مهندس شرفا، شما لطف دارید نسبت به قشر کارگر ولی بدنیست بدانید حق و حقوق کارگران از زمان ورود آقای ..... به مجموعه شهرداری پایمال میشود چراکه ایشان فقط ادعا میکنند و کارگران بدبخت فقط کار میکنند و کم کاریها در حوزه خدمات شهری و فضای سبز به پای کارگران زحمتکش نوشته میشود، غافل از اینکه مدیر ناکارآمد است و......
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید