امروزدوشنبه, 31 ارديبهشت 1397-- Monday May 21 2018

ساعت 09:44:40

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

پنجمين نشست شوراي اسلامي شهرخمینی شهر برگزارشد

تاکید بر برگزاری هرچه باشكوه تر ويژه برنامه هاي هفته دفاع مقدس

سه شنبه, 31 شهریور 1394 ساعت 12:55 کدخبر :9468
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :


رئيس شوراي اسلامي شهر در اين جلسه به برنامه ريزي ديدار اعضاي شوراي اسلامي شهر با خانواده هاي معظم شهداء اشاره كرد و گفت : برگزاري نمايشگاه ويژه هفته دفاع مقدس ، اجراي برنامه هاي متنوع فرهنگي و همچنين نصب تصاوير سرداران شهيد خميني شهر از جمله فعاليت هاي مشتركي است كه توسط سپاه ناحيه خميني شهر ، بنياد شهيد و ايثارگران و شهرداري و شوراي اسلامي شهر انجام مي شود .
خانم پريشاني با اشاره به برگزاري مراسم جشن ازدواج زوج هاي جوان در مسجد آعلي اكبر ورنوسفادران و همچنين جلسه پرسش و پاسخ در مسجد مصلي اندآن از امامان جماعت هيأت امناء و نمازگزاران اين مساجد تشكر كرد و گفت : برپايي اينگونه برنامه هاي مردمي و حضور نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي ، شهردار و اعضاي شوراي شهر در آن نشان از پيوستگي و وحدت مردم و مسئولان دارد . در اين جلسه تعدادي از لوايح شهرداري و نامه هاي رسيده از دستگاههاي اجرايي و درخواست هاي مردم مطرح و مورد بررسي قرار گرفت . نايب رئيس شوراي اسلامي شهر در اين باره به درخواست جمعي از هيئات مذهبي ، قرض الحسنه ها ، حوزه هاي علميه ، مجموعه هاي فرهنگي ، كسبه و معتمدين و مردم محله قلعه آقا مبني بر درخواست تغيير نام اين قسمت از شهر از قلعه آقا به رضوي اشاره كرد و گفت : شوراي شهر ضمن موافقت با اين درخواست مردمي ، آن را براي طي مراحل قانوني به كميسيون مربوطه ارجاع داد .
حسين رحيمي همچنين انتخاب هيئت رئيسه و اعضاي كميسيون هاي شوراي اسلامي شهر در هفته آتي خبر داد و گفت : پويايي وافزايش فعاليت كميسيون هاي شوراي اسلامي شهر در دوره جديد يكساله ، ازجمله محورها و اهداف اصلي شورا در آينده خواهد بود .

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#2 +2 ملیکا 31 شهریور 1394 ساعت 19:21
چرا مثل نجف اباد و اصفهان عکس شهدا را روی قاب های فلزی نمی سازند و به تیرهای چراغ برق نصب نمی کنند. این طوری هم هزینه ها کمتره و هم دایمی است.
نقل قول
 
 
#1 +2 ناشناس 31 شهریور 1394 ساعت 19:19
قلعه آقا یک نام تاریخی است و نباید تغییر پیدا کنه.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید