امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 23:29:01

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

تصمیمات جدید مسوولان ارشد کشوری در مورد احیای بافت فرسوده خمینی شهر

تصمیمات جدید مسوولان ارشد کشوری در مورد احیای بافت فرسوده خمینی شهر

چهارشنبه, 01 اردیبهشت 1395 ساعت 09:32 کدخبر :10135
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

معاون فنی و نظارت شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی کشور امروز به خمینی شهر آمد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، مهندس افتخاری به همراه فرماندار و شهردار پس از حضور در خانه تاریخی سرتیپ و عصارخانه به بازدید از بافت فرسوده اطراف حسینیه باولگان پرداخت. خانه های تاریخی زهتاب و سیادت که به تملک شهرداری درآمده اما هنوز عملیات مرمت در آنها آغاز نشده از دیگر مکان هایی بود که امروز پذیرای میهمانان شد.

حضور مهندس افتخاری به همراه هیات همراه در خانه تاریخی مجیر و بازدید از بخش های مختلف این خانه به ویژه موزه مشاهیر و آشنایی با مشاهیر خمینی شهر و همچنین افتتاح کاروانسرای دوشنبه بازار از جمله برنامه هایی بود که برای امروز پیش بینی شده و به اجرا درآمد. وی در ادامه در نشستی با فرماندار، شهردار، مدیرکل راه و شهرسازی استان و معاونین این اداره و دیگر مسوولان شهرستان شرکت کرد. معاون فنی و نظارت شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی کشور در این جلسه متعهد شد که بازسازی بافت فرسوده سه محله وازیچه، جوی آباد و کرتمان را در اولویت قرار دهد. فرماندار رضوانی در پایان مصوبات این جلسه را به شرح زیر اعلام کرد:

 تکمیل سقف بازار، تکمیل عصارخانه، تشکیل ستاد پیگری احیای بافت فرسوده، بهسازی باغ کازرونی، درخواست تخصیص اعتبارات مناسب برای احیای بافت فرسوده و ...

در این جلسه فرماندار رضوانی، شهردار حاج حیدری و مهندس غلامی مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان نیز سخنانی ایراد کردند. مشروح اخبار این جلسه به زودی منتشر خواهد شد. 

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید