امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 16:28:52

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

جشن میلاد امام رضا (ع) برگزار شد

جشن میلاد امام رضا (ع) برگزار شد

چهارشنبه, 04 شهریور 1394 ساعت 08:15 کدخبر :9320
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

جشن بزرگ میلاد «شمس الشموس» شب گذشته در منطقه گردشگری لادر برگزار شد و با استقبال 20 هزار نفری مردم روبرو گشت. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، این برنامه که به همت سازمان رفاهی تفریحی شهرداری برگزار شد با اجرای موسیقی، تقلید صدا، نمایش، مسابقه و... همراه بود. در این مراسم همچنین فرماندار و شهردار سخنانی کوتاه ارائه دادند. شهردار حاج حیدری گفت: آنچه از فعالیت های عمرانی در شهر صورت گرفته درخور مردم نیست اما مشکل اینجاست که شهرداری از نظر درآمدی دستش بسته است چراکه خمینی شهردر میان 21 شهرستان استان از نظر درآمدهای ناشی از ارزش افزوده در رتبه 18 قرار دارد. وی ادامه داد: ممکن است شهروندان بگویند چرا شهرداری پول مردم را در این جشن ها هزینه می کند، در این مورد باید بگویم که هزینه بسیاری از این مراسم توسط خیرین خمینی شهر تامین می گردد. هزینه جشن امشب را نیز سنگبرهای خمینی شهری در محمود آباد تقبل کرده اند.
گفتنی است این مراسم که پس از اذان مغرب آغاز شده بود تا ساعت 24 ادامه پیدا کرد و اتوبوس های شرکت واحد مردم را از پایانه قدس به لادر انتقال داده و سپس برگرداندند.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 حجت 09 شهریور 1394 ساعت 10:14
سلام باتشکر از شهرداری برای برنامه جشن امام رضا
از طرف مجری تقلید صدا چند لطیفه بیان شد که بسیار بی معنی بود و در خور مردم خمینی شهر نبود تقاضامندیم در جشن های آینده رعایت شود
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید