امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 23:22:28

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

حاج حیدری: با همدلی و پرهیز از سیاست زدگی، به سوی توسعه متوازن شهر خواهیم رفت

حاج حیدری: با همدلی و پرهیز از سیاست زدگی، به سوی توسعه متوازن شهر خواهیم رفت

یکشنبه, 17 شهریور 1392 ساعت 08:55 کدخبر :5949
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
روز 12 شهریور مصادف با اولین روز کاری شورای چهارم اصغر حاج حیدری به عنوان شهردار خمینی شهر برگزیده شد. خبرنگار فرصت در همان روز انتخاب گفتگوی کوتاهی با وی ترتیب داد که در زیر می خوانیم:
شهردار جدید با سلام به مردم شهیدپرور خمینی شهر گفت: از اینکه این افتخار را بدست آوردم تا دوباره در خدمت مردم شهرم باشم خدا را شکر و انشاء الله تلاش می کنم با برنامه کاری منسجم و با هدف توسعه متوازن شهر، در خدمت مردم باشم. وی با بیان اینکه امروز خدمت به مردم خمینی شهر برای من افتخاری دوباره است افزود: با اتحاد و همدلی با مردم و مسئولین شهرستان و اعضای شورای شهر و دوری از سیاست زدگی با جدیت کار خواهیم کرد تا خمینی شهر را به جایگاه درخور خود برسانیم، تا انشاءالله در پایان خدمتم و زمانی که شهر را تحویل می دهیم حرف زیادی برای مردم داشته باشیم.
 
 
مهندس حاج حیدری با اشاره به اینکه 10 اولویت از مهم ترین اولویت های کاری من خواهد بود گفت: اولویت های کاری خود را به اعضای شورا ارائه داده ام، و تلاش می کنم در این مدت با استفاده از امکانات موجود و جدید خدمات بیشتری در حوزه عمران و اجرائی داشته باشم و از مردم شهرم می خواهم برای موفقیت هر چه بیشتر در این دوره برای همه ما دعا کنند.
اشاره ای به سوابق اجرایی و مدیریتی اصغر حاج حیدری:
 
"جناب آقای علی اصغر حاج حیدری شهردار محترم فرخ شهر . سلام علیکم. اکنون که تلاش های بی دریغ تان در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حوزه های اجتماعی، فرهنگی، عمرانی، خدماتی سبب گردید که بعنوان شهردار برتر استان در سال 1391 برگزیده شوید بدینوسیله مراتب سپاس و تقدیر خود را از خدمات ماندگار جنابعالی ابراز داشته و سربلندی و موفقیت روزافزونتان را در خدمت صادقانه به آحاد مردم بویژه محرومین و مستضعفین از خداوند متعال خواستارم."
 
آنچه خواندید متن تقدیرنامه علی اصغر عنابستانی استاندار چهار محال و بختیاری است که به تاریخ 6/6/92 خطاب به علی اصغر حاج حیدری شهردار فرخ شهر و به دلیل انتخاب او بعنوان شهردار نمونه استان چهارمحال و بختیاری نگاشته شده است. اکنون و با رأی اکثریت اعضای شورای چهارم خمینی شهر، این شهردار نمونه استان چهار محال، باید مسند شهرداری فرخ شهر را واگذارد و بسوی زادگاه خویش رهسپار شود و در مسند شهرداری خمینی شهر، تجربه گرانسنگ سالهای اخیر خود را در توسعه و آبادانی افزون تر زادگاه خویش بکار گیرد. 
 
حاج حیدری پیشتر و قبل از انتخاب بعنوان شهردار خمینی شهر، در مسئولیت های متعدد دیگری ایفای وظیفه کرده است که از جمله می توان به این موارد اشاره کرد:
 
- مسئول حوزه مدیریت اداره کل ارشاد استان اصفهان (78-76)
 
- معاون شهرداری منطقه 2 خمینی شهر (80-79)
 
- معاون عمرانی شهرداری خمینی شهر (82-80)
 
- شهردار منطقه 2 (83-82)
 
- معاون فنی و خدمات شهری شهرداری (84-83)
 
- شهردار فرخ شهر (86-84) و (92-89)
 

نظرات  

 
#3 +1 بی توقع 25 مهر 1392 ساعت 22:05
جناب اقای مهندس حاج حیدری
با سلام
برای شما و جمیع همکارانتان در شورای شهر خمینی شهر توفیق خدمت و رضایت خداوند را مسئلت دارم.
نقل قول
 
 
#2 -1 اصغر محمد سلطانی 16 مهر 1392 ساعت 21:12
جناب اقای مهندس حاج حیدی
اینجانب برادر شهید برای جنابعالی ارزوی سعادت و موفقیت را از خداوند منان خواستارم و به جنابعالی دریافت این پست یا به تفسیر دیگر بدست اوردن توفیق به خلق خدا را به جنابعالی تبریک میگویم امید است که با تواناییهای خود به کسانی که در خدمت صادقانه شما مردد بودن ثابت کنید که شما فارغ از مسائل سیاسی همه مردم و همه جای شهرستان برای ابادانی برای شما مهم و اهم است هر چند که بنده به شما ایمان قلبی دارم
به امید سربلندی ایران و ابادانی شهر دوست داشتنیمان خمینی شهر / شهری ولایت
نقل قول
 
 
#1 0 حاجی حیدری 24 شهریور 1392 ساعت 06:53
خودتون تو پیام تبریک نشریه نوشته اید «علی اصغر حاج حیدری»! کدوم درسته؟
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید