امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 05:43:22

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

سامانه ثبت‌نام آنلاین سرویس مدارس در خمینی‌شهر راه‌اندازی شد
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی خمینی‌شهر:

سامانه ثبت‌نام آنلاین سرویس مدارس در خمینی‌شهر راه‌اندازی شد

دوشنبه, 29 مهر 1392 ساعت 10:02 کدخبر :6159
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی خمینی شهر گفت: برای نخستین بار در کشور جامع‌ترین سامانه ثبت‌نام آنلاین سرویس مدارس دانش‌آموزان شهرستان خمینی‌شهر طراحی و راه‌اندازی شد.

به گزارش  خبرنگار فرصت آنلاین، نادر کاوه‌ای یکشنبه شب در مراسم رونمائی این سامانه در محل سالن بصیرت شهرداری خمینی‌شهر اظهار کرد: با توجه به حجم تردد و نیاز مدارس و دانش آموزان خمینی‌شهر به استفاده هرچه بهتر از سرویس مدارس سازمان تاکسیرانی تصمیم به راه‌اندازی این سامانه گرفت.
وی افزود: در تحقیقات اولیه سامانه‌های مشابه شهرهای کشور مورد بررسی قرار گرفت اما سامانه‌های فعال سطح کشور فقط منحصر به ثبت اطلاعات اولیه می‌شدند.
وی بیان کرد: به علت پیچیدگی طراحی و اجرای یک طرح جامع با رفع عیوب طرح‌های فعال شهرهای دیگر، جامع‌ترین طرح سامانه توسط ستاد ساماندهی سرویس مدارس شهرستان به  تصویب رسید.
وی اعلام کرد: طی سه ماه با ثبت اطلاعات 450 سرویس مدرسه در 14 شرکت اطلاعات بیش از 7 هزار نفر ثبت گردید.
کاوه‌ای افزود: پیش بینی ستاد ساماندهی سرویس مدارس شهرستان خمینی‌شهر ثبت‌نام 12 هزار دانش‌آموز در این سامانه است.
وی با اشاره به اینکه این سامانه بیش از 16 مزیت متنوع دارد، افزود: از جمله مزیت‌های این سیستم پرداخت الکترونیکی همزمان حق سرویس، انتخاب شرکت مورد علاقه، نوع خودرو، عقد قرارداد، انتقال دانش‌آموز به شرکت‌های دیگر، پرداخت اقساط، صدور تسویه حساب و اعلام شکایت از راننده است.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی خمینی‌شهر تصریح کرد: این سامانه جامع قابلیت‌های فراوانی از جمله تعیین دقیق میزان مسافت از منزل تا مدرسه، ارسال پیام کوتاه به اولیای دانش‌آموزان و مدیران مدارس و ارائه انواع گزارش‌های متنوع مورد نیاز ستاد ساماندهی سرویس مدارس شهرستان را دارد.
وی تاکید کرد: طراحی این سامانه به‌گونه‌ای است که ضمن تامین امنیت کامل اطلاعات و داده‌های دانش‌آموزان، قابلیت اجرای ثبت‌نام برای سال‌های آینده نیز وجود دارد و تنها با وارد کردن کد ملی دانش‌آموز ثبت‌نام جدید امکان‌پذیر است.

نظرات  

 
#1 0 شهروند 100 02 آبان 1392 ساعت 09:17
به اطلاع کلیه اولیاء دانش اموزان متقاضی سرویس مدارس میرسانم از ابتدای سال 1393 لغایت 93/04/31 موظفند و مکلفند به سامانه (سایت) www.sssh.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام دانش آموز و تقاضای خود اقدام کنند . لازم به ذکر است تاریخ فوق به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و سرویس دهی به متقاضیان صرفاً و فقط به کسانی خواهد شد که در سامانه ثبت نام کنند
عدم توجه و عدم ثبت نام دانش آموز در سایت اینترنتی فوق بر عهده اولیاء بوده و کلیه تبعات بر عهده اولیا میباشد
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید