امروزچهارشنبه, 07 آبان 1399-- Wednesday Oct 28 2020

ساعت 14:24:55

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

شهردار جدید شهر کوشک معرفی شد

شهردار جدید شهر کوشک معرفی شد

یکشنبه, 05 آبان 1392 ساعت 13:49 کدخبر :6180
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
مراسم تودیع و معارفه شهردار شهر کوشک برگزار، حسن یاری به عنوان شهردار جدید معرفی و از زحمات 3 ساله مهدی ایمانیان شهردار سابق تقدیر شد. به گزارش خبرنگار فرصت، مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان در این آئین اظهارکرد: عملکرد شوراهای دوره چهارم باید بر اساس برنامه 5 ساله و چشم انداز 20 ساله باشد.

 محسن سعید بخش با اشاره به اینکه خدمات و بودجه شهرداری ها باید عادلانه در تمام مناطق شهرها تقسیم شود افزود: تولید منابع و تولید درآمد پایدار باید در اولویت برنامه شهرداری ها و شوراهای شهرهای استان قرار گیرد.
وی به وجود باغات ویلایی شهر کوشک اشاره کرد و گفت: باغات و باغ ویلا های شهر کوشک به عنوان یکی از ظرفیت های مهم این شهر برای تفریح سالم خانواده ها محسوب می شود.
سعیدبخش با تاکید بر اینکه مردم برای تفریح نیاز به یک محیط سالم و آرام دارند، خطاب به مسئولان این شهر گفت: خارج از نگاه منفی که در این رابطه وجود دارد، برای فراهم شدن فضای تفریحی سالم و اسلامی  برای خانواده ها باید از ظرفیت باغات استفاده کنند.
وی با تاکید بر اینکه شهرداری شهر کوشک باید با ساخت و سازهای غیر مجاز و تخریب باغات مقابله کند گفت: شهرداری کوشک نباید اجازه دهد  باغات به اسم سرمایه گذاری تخریب  شود.
شهردار سابق شهر كوشك نیز در این مراسم گفت: شهرداري در طول 3 سال گذشته در مجموع بيش 9 ميليارد و 700 ميليون تومان درآمد كسب كرده است. ایمانیان افزود: در سال 89  در حدود يك ميليارد و 600 ميليون تومان، در سال 90  دو ميليارد و 450 ميليون تومان و در سال 91 سه ميليارد و 700 ميليون تومان درآمد داشتیم. وی بودجه سال جاری شهرداري کوشک را يك ميليارد و 700 ميليون تومان عنوان کرد و ادامه داد: در 7  ماه گذشته دو ميليارد و 700 ميليون تومان جذب شده است.
ايمانيان افزود: مجموعه سرانه هر شهروند كوشكي در سال  89 در حدود 125 هزار تومان بوده، در سال 90 این سرانه به  182 هزار تومان افزایش یافته و در سال جاري نيز تا كنون سرانه هر شهروند كوشكي 200 هزار تومان بوده است.
 وي گفت: با توجه به اقدامات انجام شده در شهرداري و با حمايت و همكاري های شوراي دوره سوم و همچنین كاركنان شهرداري كوشك و تعامل با مسوولان شهرستان و استان درجه شهرداري از 5 به 6 ارتقا پيدا كرده است.

شهردار سابق ضمن طلب حلاليت از مردم و مجموعه شهرداري كوشك از  همه اعضای شوراي هاي شهر دوره سوم و چهارم تشكر کرد و آمادگي خود را برای همكاري با شهردار جديد اعلام نمود.
    فرماندار شهرستان نیز در این مراسم با اشاره به اينكه شهرداران جديد بايد ادامه دهنده راه شهرداران گذشته باشند و از تجربيات آنها در اداره امور شهر استفاده كنند، گفت: هيچ دولت و شوراي شهری نمي تواند ادعا كند که ما كامل تر از همه بودیم و همه مشكلات را حل نموديم بلکه اقدامات و دستاورهاي امروز حاصل زحمات مسئولين گذشته است.
حقیقی ادامه داد: شوراي فعلي شهر كوشك باید با طرح ايده هاي نو بخشي از مشكلات شهر را حل كند و از خود خدمت يادگار به جا بگذارد.
 وي افزود: مديريت شوراي هاي شهر مديريت مردم بر مردم است، مديريت شوراهاي شهر مديريت دولتي نيست ولي بايد درچهارچوب قانون عمل شود.
 امام جمعه شهركوشك نیز در اين مراسم با اشاره به ويژگي هاي انقلابي و مذهبي شهركوشك گفت: شهر كوشك شهري است كه هميشه در مباحث ديني و انقلابي پيشگام بوده است. شهركوشك به عنوان شهر عفاف وحجاب شناخته شده و بانوان مدتين و محجبه اين شهر در استان زبانزد هستند. با وجود معضلات اجتماعي و فرهنگي در شهرهای ديگر، چادر به عنوان حجاب برتر مورد استفاده همه زنان ودختران بومي اين شهر است.
 حجت الاسلام محمدي با اشاره به اينكه اين موضوع مايه افتخار همه مردم و مسوولان شهر كوشك و شهرستان خميني شهر است گفت: مسوولان شهر و شهرستان بايد در خدمت رساني به مردم كوشك از خود تلاش و همت زيادي نشان بدهند.  
      

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 فهیم 30 دی 1394 ساعت 10:48
باسلام
در مورد آگهی مزایده شهرداری کوشک سوال داشتم اما هیچ تلفن تماسی نیست!
لطفا راهنمایی بفرمایید
تشکر
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید