امروزجمعه, 03 فروردين 1397-- Friday Mar 23 2018

ساعت 19:15:35

آخرین به روز رسانی : پنج شنبه 05:05:22

طرح مشکلات آدریان در شورای اسلامی شهر

طرح مشکلات آدریان در شورای اسلامی شهر

شنبه, 06 مهر 1392 ساعت 10:29 کدخبر :6025
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : دبیرخانه شورای اسلامی شهرخمینی شهر
در جلسه شورا مورخ 1/7/92 معتمدين محل آدريان حضور يافتند كه آقاي رضايي از معتمدين محله آدريان پيشنهاد كردند در اين محل كارگروهي تشكيل گردد و مردم مشكلات خود را با اين كارگروه در ميان بگذارند و اگر حل نشد به شوراي شهر مراجعه نمايند . سپس در خصوص ساختمان سازيها و عقب نشيني ها كه از مهمترين مشكلات آدريان است صحبت كردند و خواستار رسيدگي شدند .

آقاي كياني نايب رئيس شوراي شهر گفتند در جلسه مشترك نماينده محترم مردم شهرستان خميني شهر در مجلس شوراي اسلامي و رئيس آموزش و پرورش و تعدادي از اعضاء محترم و جمعي از معتمدين محله آدريان در مسجد جامع مشكلات محل مطرح ودرآن جلسه مقرر شددرخصوص آزاد سازي خيابان اصلي محل با مشاركت مردم و شهردار منطقه اقدامات لازم صورت گيرد . همچنين در خصوص تكميل زروخانه مقرر شد از اعتبارات تملك و دارايي توسط فرمانداري تأمين اعتبار و نسبت به تكميل آن اقدام و در خصوص ديواركشي زمين  ورزشي كه متعلق به آموزش و پرورش مي باشد توسط آموزش و پرورش نسبت به ديوار كشي آن اقداماتي صورت پذيرد .
 ايشان براي  شناسايي و معرفي همياران و معتمدين در محله آدريان گفتند : راه حل آن اين است كه  شورا ياران محلي  ايجاد گردد  و لازم است با حضور معتمدين و شوراياران قبلي و اعضاي شوراي شهر براي تشكيل شوراياران جديد تصميم گيري شود .

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید