امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 11:52:46

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

 مردم نتایج طرح های درحال اجرای شهرداری خمینی شهر را در آینده نزدیک شاهد خواهند بود
مدیرکل امور شهری استانداری اصفهان:

مردم نتایج طرح های درحال اجرای شهرداری خمینی شهر را در آینده نزدیک شاهد خواهند بود

چهارشنبه, 26 آذر 1393 ساعت 17:29 کدخبر :8136
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان گفت: بالغ بر37 هزار میلیارد تومان بودجه 106 شهرداری استان است که تا پایان سال جاری باید تحقق پیدا کند.

محمد رضا کمالی' در هنگام بازدید از طرحهای عمرانی شهرداری خمینی شهر در گفت و گو با فرصت اظهار کرد: شهرداریها طبق قانون امور شهری را به عهده دارند و با توجه افزایش جمعیت امروزه بیش از 300 وظیفه مستقیم به عهده شهرداریهاست.

 

مدیرکل امور شهری استانداری اصفهان با تاکید بر اینکه عملا شهرداری ها خادمترین نهادهای جامعه محسوب می شوند، گفت: مهمترین وظیفه دفتر امور شهری استانداری حمایت از شهرداریهای استان است.

 

وی با بیان اینکه استان اصفهان بیشترین شهر را در کشور دارد، افزود: تلاش می کنیم درحد توان به وظیفه خود عمل کرده و در بخش های مختلف حامی خوبی برای شهرداریها و شورای اسلامی شهرهای استان باشیم.

 

وی در خصوص ارزیابی عملکرد یکساله شورای شهر و شهرداری خمینی شهر گفت: اقدامات انجام شده بیانگر هماهنگی خوب بین شهرداری و شورای شهر خمینی شهر است.

 

کمالی افزود: در یکسال گذشته طرحهای خوبی در خمینی شهر شروع شده که مردم نتایج آنها را در آینده نزدیک شاهد خواهند بود.

 

وی گفت: مردم خمینی شهر شهرداری را خادم خود بدانند و برای توسعه و افزایش موفقیت در شهر با شهرداری همکاری بیشتری داشته باشند.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 مهاجر 27 آذر 1393 ساعت 09:59
اقای کمالی دست شما و همکاران محترمتان درد نکند.واقعا مردم منطقه جوی اباد بعد سالهای بسیار طولانی تازه دارن یه طرحهایی می بینند. با تشکر از اعضای محترم شورای شهر وشهردار عزیز
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید