امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 02:16:33

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

مسئولین باید تاریخ شهر را به خوبی رقم بزنند
صرامی در جلسه هم اندیشه نماینده و شورا:

مسئولین باید تاریخ شهر را به خوبی رقم بزنند

شنبه, 01 شهریور 1393 ساعت 09:49 کدخبر :7651
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
طبق روال فصلهای گذشته چهارمین جلسه فصلی هم اندیشی نماینده مردم در شورای اسلامی با اعضاء شورای شهر با هدف هم افزائی و تعامل بیشتر بین نمایندگان مردم تشکیل

 و موضوعاتی مختلفی از جمله اجرای طرح نصب کدپستی در مناطق فاقد کد پستی ،برسی مشکلات محله اسفریز و تعیین تکلیف بازگشائی وخروج بن بست این محله مطرح وتبادل نظر گردید.

نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه مسئولین باید تاریخ شهر را به خوبی رقم بزنند گفت: درشرایط کنونی باید مراقبت شود فرصت گذاری از شهرمان از دست نرود .

محسن صرامی با اشاره به پیگیری رئیس اداره پست شهرستان برای نصب کد پستی در مناطقی نیازمند به نصب کدپستی گفت:نصب کدپستی وحل مشکلات بوجود آمده برای مناطق مختلف شهر نیازمندتعامل وتوافق درون شهری و حمایت شهردار وشورای شهر دارد تا هرچه سریعتر مشکلات مردم در محلاتی که فاقد کدپستی هستند مرتفع گردد .

رئیس شورای شهردر این جلسه با اشاره به درخواست اهالی محله اسفریز برای خروج از بن بست و بازگشتی انتهای محل واتصال به بلوار آزدگان و جاده امامامزاده سید محمد گفت:اجرای این طرح نیازمند توافق وهمکاری دوطرفه مالکین ، معتمدین و حمایت جهاد کشاورزی می باشد.


در این جلسه مقرر شد باتعامل شهرداری وباجهادکشاورزی راهکار مناسبت تعریض جاده اسفریز وخروج این محله از بن بست برسی واجراء گردد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید